reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

🙂Na to wyglada,że co 3 lata.Ale tym razem z innym partnerem.Bo z mezem mi się nie układało i czeka mnie rozwód w styczniu.Nie wiem jak to wszystko przetrwam.Rozwód i walkę o dzieci.Narazie uciekam w wir pracy.I nie myśle o tym.
Nooo... stres w ciąży nie wskazany 😉
Ja również jestem po rozwodzie, ale już też po drugim ślubie, także już mam wszystko poukładane. My się z byłym mężem jakoś dogadaliśmy i do sądu poszliśmy już z gotowymi ustaleniami. To bardzo ułatwiło rozwód, wszystko skończyło się na pierwszej rozprawie.
 
reklama
N
Dzięki:) A U Ciebie którą ciąża u lekarza byłaś? Ja mysle że chyba jeszcze poczekam z wizytą nie wiem sama
Ja mam córkę 8letnia , zabieg rok temu puste jajo a w styczniu biochemiczna ...
U lekarza byłam ale tylko z tego powodu że bylam wcześniej zapisana . Na USG oczywiście nic nie było poza tym że endometrium grube , raczej nie miesiaczkowe. Kolejną wizytę mam 21.09 a jutro powtarzam betę bo wczoraj miałam 367
 
Gratulacje 😊 Ja też mam 2 córki i mamy cichą nadzieję na syna. Zastanawiam się czy faktycznie inaczej się czujemy w zależności od płci? Jak to u Ciebie było?
Z dziewczymkami to mialam straszne nudnosci i wymioty.O raz parcie na słodkie.A Z synen na przemian.Słodkie,kwaśne i pikantne.Wiec teraz jest podobnie.Bo od paru dni mam straszną ochotę na soki pomidorowe pikantne i sosy słodko kwśne i oczywiscie słodycze😂🙂🙂
 
Z dziewczymkami to mialam straszne nudnosci i wymioty.O raz parcie na słodkie.A Z synen na przemian.Słodkie,kwaśne i pikantne.Wiec teraz jest podobnie.Bo od paru dni mam straszną ochotę na soki pomidorowe pikantne i sosy słodko kwśne i oczywiscie słodycze😂🙂🙂
Ja właśnie trochę inaczej mam bo z dziewczynami miałam mdłości rano A teraz mam wieczorami. I straszna ochotę na wszystko co soczyste mam, a najlepiej to swoje tegoroczne ogorki kiszone 😂
 
Dziewczyny chciałam Wam powiedzieć że od 3 dni męczą mnie mdłości. Nie wymiotuje ale nie mogę dokończyć posiłku bo czuje jak mi stoi wszystko w gardle. Najbardziej rano po śniadaniu czuje sie niedobrze ale wczoraj to uczucie towarzyszyło mi do końca dnia. Jestem głodna a nie mogę jeść, jakbym musiała się zmuszać. I te sikanie w nocy.. Budzisz się bo boli pęcherz a okazuje się że jest tak mało że szkoda było wstawać i tak 4 razy w ciągu nocy. Muszę sobie chyba znaleźć jakieś zajęcie 🙄

Widzę, że nie tylko ja mam z tymi mdłościami problemy.
Moje mdłości budzą mnie zawsze tak 4.30. Lipa, bo się nie wysypiam. Mdłości, brak apetytu i ból głowy. Nawet gdy zęby myję bleeee.
Wyczytałam na necie, żeby od razu nie wstawać z łóżka z pustym żołądkiem i zjeść krakersa lub sucharka na półleżąco. Później jeść często ale małe ilości, żeby się nie objadać. Nie jedząc nic można sobie pogorszyć.
Ja od wczoraj jem te sucharki i banany - jest różnica ☺️ Przedwczoraj zjadłam dwie kielbasy tak bardzo miałam ochotę... Ale po tym czułam się strasznie. Także póki mam te mdłości odpuszczam sobie ciężkostrawne jedzonka aczkolwiek pizza za mną chodzi 😰 Trzeba to jakoś przeboleć
 
Widzę, że nie tylko ja mam z tymi mdłościami problemy.
Moje mdłości budzą mnie zawsze tak 4.30. Lipa, bo się nie wysypiam. Mdłości, brak apetytu i ból głowy. Nawet gdy zęby myję bleeee.
Wyczytałam na necie, żeby od razu nie wstawać z łóżka z pustym żołądkiem i zjeść krakersa lub sucharka na półleżąco. Później jeść często ale małe ilości, żeby się nie objadać. Nie jedząc nic można sobie pogorszyć.
Ja od wczoraj jem te sucharki i banany - jest różnica ☺ Przedwczoraj zjadłam dwie kielbasy tak bardzo miałam ochotę... Ale po tym czułam się strasznie. Także póki mam te mdłości odpuszczam sobie ciężkostrawne jedzonka aczkolwiek pizza za mną chodzi 😰 Trzeba to jakoś przeboleć
Coś w tym jest bo ja jem praktycznie co 2 h coś muszę do buzi wziąć i czuje się dobrze.a.jak ostatnio zjadłam domową zapiekankę na bagietce.to.sie czułam...
 
A u mnie ani mdłości ani żadnych innych objawów :) jedynie zmęczona jestem ale to też raczej nie z powodu ciąży, a po prostu mój młody ma swoje pierwsze przeziębienie i dla przykładu wczorajszej nocy wstawał 7 razy! Zazwyczaj na kilkanaście minut noszenia, ale jedną pobudkę miał masakryczną, bo 1:00-3:45 :o Więc dziś trochę śpiąca jestem :)
 
reklama
Do góry