reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja dzisiaj 24 dc, kreska ciemnieje. Więcej testow nie robię 🤣 o 8 idę zbadać betę, przy okazji zrobię progesteron. Co jeszcze polecacie zbadać przed wizytą u lekarza? TSH? Czy lepiej czekać co on poradzi zbadać?
 

Załączniki

  • 610E5D2E-5228-4C63-8EEF-B176BC702497.jpeg
    610E5D2E-5228-4C63-8EEF-B176BC702497.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 59
reklama
Ja dzisiaj 24 dc, kreska ciemnieje. Więcej testow nie robię 🤣 o 8 idę zbadać betę, przy okazji zrobię progesteron. Co jeszcze polecacie zbadać przed wizytą u lekarza? TSH? Czy lepiej czekać co on poradzi zbadać?
😍 Tsh warto zawsze sprawdzić bo przy ciąży potrafi szybko urosnąć jeśli się ma problemy z tarczyca. Wydaje mi się że na ta pierwsza wizyte to nic więcej nie potrzeba bo lekarz się głównie będzie opierał na USG i na kolejną wizytę sam pewnie zleci już jakieś badania. Tak myślę 😊
 
Ja dzisiaj 24 dc, kreska ciemnieje. Więcej testow nie robię 🤣 o 8 idę zbadać betę, przy okazji zrobię progesteron. Co jeszcze polecacie zbadać przed wizytą u lekarza? TSH? Czy lepiej czekać co on poradzi zbadać?
Dokładnie taki zestaw badań zrobiłam przed pierwszą wizytą 🙂 tsh w zestawie z ft4 jedynie, ale ja juz mialam wczesniej stwierdzone problemy z tarczyca 😉
 
Myślę że warto zrobić glukoze.mi np zrobiło bo było przy tsh w zestawie badać i wyszła 98 i już lekarz mi zaznaczył że jak przy następnym będzie nie TAK A powinna w ciąży być do 92 to już mnie wyśle na krzywą.

Martynka90 nie żegnaj się tylko do szpitala i walcz to nie musi być źle. Na innym forum byłam kiedyś i były takie przypadki A z dzieckiem było ok.
 
Ja pewnie się będę żegnać. Był pecherzyk z całkiem żółtym, dostalam duphaston, dużo odpoczywać. Nie zdążyłam tego wcielić. Krwawie😭😭😭
Jak mówią dziewczyny do szpitala! Moja przyjaciółka na początku ciąży ok 7 tyg dostała krwotoku była pewna że to koniec A to był krwiak. Teraz jest w 28 tc. Jestem z Tobą i mam.nadzieje ze to nie najgorsze
 
reklama
Do góry