reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny 😊
Ja znalazłam patent na moje poranne mdlosci. Wczoraj gdzieś wyczytałam żeby na śniadanie zjeść banana. Dziś wypróbowałam i faktycznie mdłości przeszły aż w szoku byłam.
A to macie też jakąś grupe na fb?
 
ja także dzisiaj się wybieram na 19, przez to wczorajsze plamienie. Przyznam ze tak zestresowana to już dawno nie byłam, boje się czy z dzidzia wsYstko dobrze...już biorę duphaston 3x dziennie. dziewczyny a wy bierzecie coś może na uspokojenie? Pijecie jakaś melisę ? Nie wiem na co mogę sobie pozwolić ale ciagle żyje w stresie i boje się ze w końcu zaszkodzę maleństwu...
Melise możesz pić spokojnie. Mnie jak lekarz zobaczył po tym jak mi powiedział że mam dwie duże torbiele to nawet mi relanium przepisal :)
A jest ktoś z terminem porodu 21-25 maja 2021??
Ja wg om mam 22 maja A wg usg 29 Ale za półtora tygodnia okaże się dokładniej.
 
Ja to jestem w szoku, że na fejsie kobiety, które rodzą w maju 2021 pytają się już o wyprawkę dla dziecka, śpiworek do wózka!! Ja na razie myślę, żeby wszystko było dobrze. Mamy czas!😉
A mnie to nie szokuje. Co kobieta to inna reakcja na ciąże. Ja osobiście też nie zamierzam nic narazie kupować, ale moja siostra np. Już w tym okresie kupowała ubranka jak coś jej wpadło w oko, a to jej sprawiało radość, więc lepiej dla dziecka. Szczęśliwa matka, szczęśliwe dziecko. 😁 To są chyba kobiety o bardzo pozytywnym nastawieniu, nie dopuszczają myśli, że coś może pójść nie tak. Może to i dobrze. Sama nie wiem. Zawsze to lepsze niż zamartwianie, jeśli z dwojga wybierać. 🤣
 
ja także dzisiaj się wybieram na 19, przez to wczorajsze plamienie. Przyznam ze tak zestresowana to już dawno nie byłam, boje się czy z dzidzia wsYstko dobrze...już biorę duphaston 3x dziennie. dziewczyny a wy bierzecie coś może na uspokojenie? Pijecie jakaś melisę ? Nie wiem na co mogę sobie pozwolić ale ciagle żyje w stresie i boje się ze w końcu zaszkodzę maleństwu...
Ja normalnie piję melisę, zawsze na noc razem z miętą zaparzam. Lekarz nie zabronił, tylko wiadomo nie ma co przesadzać z ilością. Myślę że jedna dziennie to bezpieczna dawka.
 
reklama
Do góry