reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Jakie książki macie? Polecacie jakieś fajne? Bo wiadomo, że jest na pewno sporo, ale jakieś warte uwagi? To moja pierwsza ciąża, jak jutro po wizycie będzie ok to może jakąś książkę sobie kupię :)

Ja polecam te. Też jestem po utratach i obecny 10tc to mój rekord w byciu ciąży. 😅 A z racji,że nie mam jeszcze potomstwa to jestem całkowicie zielona w te klocki, a w tych książkach jest WSZYSTKO. 😍
image.jpg
 
Ja polecam te. Też jestem po utratach i obecny 10tc to mój rekord w byciu ciąży. 😅 A z racji,że nie mam jeszcze potomstwa to jestem całkowicie zielona w te klocki, a w tych książkach jest WSZYSTKO. 😍Zobacz załącznik 1185728
Też mam ;)
U mnie te książki leżały (nawet nie zostały wyjęte z kartonu) i dopiero po ostatniej wizycie nabrałam odwagi, żeby je wpakować :)
 
reklama
Ja polecam te. Też jestem po utratach i obecny 10tc to mój rekord w byciu ciąży. 😅 A z racji,że nie mam jeszcze potomstwa to jestem całkowicie zielona w te klocki, a w tych książkach jest WSZYSTKO. 😍Zobacz załącznik 1185728
Bardzo ci współczuję ja mam dwoch synów 11 i 5 lat a teraz liczę na córkę ale wiadomo aby zdrowe. Trzymam kciuki za was ;)
 
Do góry