reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny macie zwiększona ilość śluzu? Jakiej barwy? Ja panikuję bo nie bolą mnie nic a nic cycki. W pierwszej ciąży i w ciąży poronionej strasznie mnie bolały a teraz cisza.
 
reklama
Plany na betę to wtorek plus czwartek i wtedy dopiero pomyślę o lekarzu. Wynik bety może dać względny spokój jak i może mocno namieszać i tego się boję ech :)
A znasz przyczynę pierwszej straty?
Ja w zeszłym roku przy pierwszej ciąży poszłam do lekarza 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki i zadowolona mu oznajmiłam, ze jestem w ciąży 😆 nic kompletnie nie było widać, beta wynosiła chyba 500, nie wiedziałam, ze najlepiej iść kiedy jest wyższa niż 1000. Ale wtedy byłam kompletnie zielona w tym temacie 😌
 
Dziewczyny macie zwiększona ilość śluzu? Jakiej barwy? Ja panikuję bo nie bolą mnie nic a nic cycki. W pierwszej ciąży i w ciąży poronionej strasznie mnie bolały a teraz cisza.
Mam dużo przezroczystego śluzu. W ostatnich - nieudanych cyklach, był bardzo gesty i całkiem biały. Piersi też nie czuję, tylko cały czas podbrzusze boli.
 
Dziewczyny macie zwiększona ilość śluzu? Jakiej barwy? Ja panikuję bo nie bolą mnie nic a nic cycki. W pierwszej ciąży i w ciąży poronionej strasznie mnie bolały a teraz cisza.
Ja mam dużo. A zawsze sucho. W pierwszej ciąży też tak.Miałam. ale niestety mam jakieś plamienia/ uplawy też. A cycki dopiero teraz zaczynają mnie boleć.
 
A znasz przyczynę pierwszej straty?
Ja w zeszłym roku przy pierwszej ciąży poszłam do lekarza 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki i zadowolona mu oznajmiłam, ze jestem w ciąży 😆 nic kompletnie nie było widać, beta wynosiła chyba 500, nie wiedziałam, ze najlepiej iść kiedy jest wyższa niż 1000. Ale wtedy byłam kompletnie zielona w tym temacie 😌
U mnie przy becie 867 bylo widać juz pecherzyk. Ale np przy jakiej można zobaczyc zarodek z serduszkiem nie mam pojęcia.
 
reklama
A znasz przyczynę pierwszej straty?
Ja w zeszłym roku przy pierwszej ciąży poszłam do lekarza 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki i zadowolona mu oznajmiłam, ze jestem w ciąży 😆 nic kompletnie nie było widać, beta wynosiła chyba 500, nie wiedziałam, ze najlepiej iść kiedy jest wyższa niż 1000. Ale wtedy byłam kompletnie zielona w tym temacie 😌
To był 5-6 tydzień ale od początku beta słabo przyrastała, ale musiała dojść gdzieś do 1000 bo był widoczny pecherzyk (za mały jak na dany tydzień ciąży dlatego napisałam 5-6 tydzień bo wszystko musiało "zepsuć się" wcześniej niż był a wizyta u lekarza) i zaczęło się krwawienie. Przyczyna raczej niemożliwa do ustalenia. Jedyny plus że wszystko się samo oczyściło. Wszystko zakończyło się w czerwcu czyli stosunkowo niedawno.
 
Ostatnia edycja:
Do góry