reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Współczuję 😔 I gratuluje, ze szybko udało Ci się znowu zajść 🙂
Mój zarodek nie chciał sam się poddać i niestety był szpital. Gdyby nie to forum to trauma byłaby dużo większa. Jest to jednak centrum wymiany informacji i wsparcia 🍀

To był 5-6 tydzień ale od początku beta słabo przyrastała, ale musiała dojść gdzieś do 1000 bo był widoczny pecherzyk (za mały jak na dany tydzień ciąży dlatego napisałam 5-6 tydzień bo wszystko musiało "zepsuć się" wcześniej niż był a wizyta u lekarza) i zaczęło się krwawienie. Przyczyna raczej niemożliwa do ustalenia. Jedyny plus że wszystko się samo oczyściło. Wszystko zakończyło się w czerwcu czyli stosunkowo niedawno.
 
reklama
To był 5-6 tydzień ale od początku beta słabo przyrastała, ale musiała dojść gdzieś do 1000 bo był widoczny pecherzyk (za mały jak na dany tydzień ciąży dlatego napisałam 5-6 tydzień bo wszystko musiało "zepsuć się" wcześniej niż był a wizyta u lekarza) i zaczęło się krwawienie. Przyczyna raczej niemożliwa do ustalenia. Jedyny plus że wszystko się samo oczyściło. Wszystko zakończyło się w czerwcu czyli stosunkowo niedawno.
U mnie bylo tak samo , tyle że niczego nie można bylo zobaczyć na usg. 3 razy robiłam betę i za każdym razem za mały przyrost. W czerwcu strata a teraz druga ciąża , damy radę. Ja pokładam w to dużą wiarę ❤
 
Ja druga ciążę straciłam. Bety Nie robilam tylko test jak mi się @ spóźniła. Do lekarza musiałam 2 tyg czekać i się nie doczekałem, zaczęłam plamic A przy USG to już poszło konkretnie. Teraz wiem że to była biochemiczna ale wtedy nawet nie wiedziałam że takie coś może się zdarzyć.
 
Dziewczyny macie zwiększona ilość śluzu? Jakiej barwy? Ja panikuję bo nie bolą mnie nic a nic cycki. W pierwszej ciąży i w ciąży poronionej strasznie mnie bolały a teraz cisza.
Ja mam dużo śluzu. Nie mam na razie żadnych objawów, ale może piersi troszkę bardziej tkliwe.
U mnie przy becie 867 bylo widać juz pecherzyk. Ale np przy jakiej można zobaczyc zarodek z serduszkiem nie mam pojęcia.
U mnie gin powiedział że beta powinna być powyżej 10tys żeby było widać zarodek.
 
Ja jutro mam wizytę po pracy, no i powrót po urlopie do pracy. B2dzie ciężko zastanawiam się czy cos będzie widać jutro 5 i 6. Wszytko zależy kiedy powiem w pracy i pójdę na zwolnienie. A wy jaki macie plan?
 
Ja jutro mam wizytę po pracy, no i powrót po urlopie do pracy. B2dzie ciężko zastanawiam się czy cos będzie widać jutro 5 i 6. Wszytko zależy kiedy powiem w pracy i pójdę na zwolnienie. A wy jaki macie plan?
Ja też będę mieć wizytę w 5t5d ale muszę iść w tym terminie. Boje się tylko że bede się martwić jak się okaże że nic jeszcze nie widać.
 
Ja wizyte dopiero będę miała 21.09.
To będzie 6t6dz . A w środę i piątek planuje zrobić betę . Na szczęście od 15.09 jedziemy nad morze to łatwiej będzie wytrzymać :) :)
 
A u mnie nic się nie zmieniło, bety nie planuje robić, na wizytę pójdę najprawdopodobniej 14.09, czyli 7t2d, a od jutra do piątku wyjeżdżam na urlop do Wrocławia :) wiem, że kilka z was tam mieszka, więc jak polecacie jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia to z chęcią o tym poczytam. Ogólnie planowałam jechać nad morze i się na to bardzo nastawiłam, ale jak zobaczyłam jaką pogodę zapowiadają to wybrałam Wrocław, bo tam ma być najcieplej a wtedy wiadomo, że fajniej z malutkim dzieckiem ;)
 
reklama
Dziewczyny macie zwiększona ilość śluzu? Jakiej barwy? Ja panikuję bo nie bolą mnie nic a nic cycki. W pierwszej ciąży i w ciąży poronionej strasznie mnie bolały a teraz cisza.
Śluz raczej przeźroczysty i wodnisty, ale nie jest go jakoś bardzo dużo. Piersi bolą, ale trochę mniej niż przed terminem spodziewanej miesiączki. Sama pytałam lekarza jak to z tymi piersiami, czy mam się martwić jak przestaną boleć. Powiedział, że mam się nie sugerować i nie zamartwiać takimi objawami, dopiero jak pojawi się plamienie to dzwonić. Na pewno wszystko u Ciebie w porządku.
 
Do góry