reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Córka urodzila się 4 kg, 53 cm. Po 3 tyg przeszła na 62. 20 listopada ma rok, a ona nosi już rozmiar 92, także nie przewidzisz. Jest wzrostem jak 2-3 latka
A nosi 92 bo rzeczywiście jest taka wysoka czy ze względu na wagę? Pytam, bo znam różne przypadki. Mój synek ma ok. 80 cm i nosi 74-80, a córka koleżanki, która ma 75 cm nosi 92, ale to potężna dziewczyna o 3kg cięższa od mojego młodego i eweidentnie nie mieści się w mniejsze ciuszki na szerokość :)
 
Waży 10 kg, szczuplutka, taka normalna. Nie wygląda jak chipek od opon xD
Jest taka wysoka, wszystkie body są na nią za szerokie, że hoho
A nosi 92 bo rzeczywiście jest taka wysoka czy ze względu na wagę? Pytam, bo znam różne przypadki. Mój synek ma ok. 80 cm i nosi 74-80, a córka koleżanki, która ma 75 cm nosi 92, ale to potężna dziewczyna o 3kg cięższa od mojego młodego i eweidentnie nie mieści się w mniejsze ciuszki na szerokość :)
 
reklama
Do góry