reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Córka urodzila się 4 kg, 53 cm. Po 3 tyg przeszła na 62. 20 listopada ma rok, a ona nosi już rozmiar 92, także nie przewidzisz. Jest wzrostem jak 2-3 latka
 
Ja myślałam w ciąży, że sąsiadka z dołu gotuję zwloki xD tak waliło
Hahaha dziewczyny litości z tymi tekstami bo się posikam. Ja nie wiem jak to u mnie z odrzutem to się dzieje nagle po prostu wchodzę gdzieś i nagle ciągnie na wymioty coś zobaczę, poczuje np nie mogę to łazienki w pracy bo od razu mnie ciągnie. Chociaż jak do chaty dzisiaj po pracy weszłam to też. Chyba mnie ten syf odrzucił.
 
Naprawdę, ja myślałam, że małpa na złość robi!
Zawsze waliło jak męża nie było, kiedyś przyszedł i powiedział, że ładnie pachnie, a ja poleciałam wymiotować pierwszy raz z ciąży. Bo u mnie zero mdłości i jakichkolwiek innych upodobań xD
Hahaha dziewczyny litości z tymi tekstami bo się posikam. Ja nie wiem jak to u mnie z odrzutem to się dzieje nagle po prostu wchodzę gdzieś i nagle ciągnie na wymioty coś zobaczę, poczuje np nie mogę to łazienki w pracy bo od razu mnie ciągnie. Chociaż jak do chaty dzisiaj po pracy weszłam to też. Chyba mnie ten syf odrzucił.
 
Ja rozumiem, że macie smak itd. Ale błagam, nie jedzcie takich słodkich rzeczy, bo później do tego przywyknięcie i klapa..
Niestety w moim przypadku jedzenie słodkich/słonych, niezdrowych rzeczy to nie zachcianka ciążowa, a "standardowa" dieta. Jestem uzależniona chyba od zawsze. Moja mama zawsze odpowiada jako anegdotę, że jak poszłam do przedszkola to nie chciałam jeść nic innego oprócz kanapki z nutellą 😂 :o o_O
 
Właśnie o tym pisze :( przykre to jest..
:(
Niestety w moim przypadku jedzenie słodkich/słonych, niezdrowych rzeczy to nie zachcianka ciążowa, a "standardowa" dieta. Jestem uzależniona chyba od zawsze. Moja mama zawsze odpowiada jako anegdotę, że jak poszłam do przedszkola to nie chciałam jeść nic innego oprócz kanapki z nutellą [emoji23] :o o_O
 
reklama
Niestety w moim przypadku jedzenie słodkich/słonych, niezdrowych rzeczy to nie zachcianka ciążowa, a "standardowa" dieta. Jestem uzależniona chyba od zawsze. Moja mama zawsze odpowiada jako anegdotę, że jak poszłam do przedszkola to nie chciałam jeść nic innego oprócz kanapki z nutellą 😂 :o o_O
To szukaj zdrowych zamienników i się oszukuj, zrób swoją nutelle z orzechów teraz jest tyle możliwości że warto dla zdrowia skoro Ci to.nie minie
 
Do góry