reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Waży 10 kg, szczuplutka, taka normalna. Nie wygląda jak chipek od opon xD
Jest taka wysoka, wszystkie body są na nią za szerokie, że hoho
To faktycznie bardzo wysoka, właściwie chyba nigdy nie widziałam wyższej dziewczynki, bo 97 centyl na roczek to nie całe 80cm. To jak Twoja ma 92 to wręcz ogromna :) Mój waży 8kg i 80cm i w tych ciuchach na 80 też tonie ale np. body w mniejszym rozmiarze są po prostu za krótkie, więc musimy chodzić w ciuszkach jak po "starzym, grubszym" bracie ;)
 
reklama
Ale jak dziecko raz nie zje obiadu i dostanie kanapkę z nutella to skutek może być taki że innym razem też będzie wybrzydzal. Ja wychodze z założenia, że dziecko się nie zagłodzi. Nie chce jest teraz to zje później. ;)
Zapchać słodkim na cały dzień a zjeść słodka kanapkę to dwie różne rzeczy :)
 
Dziewczyny u mnie się pojawił brązowy sluz :( 7-8 tydzień :(
U mnie tez dzisiaj na bieliźnie zauważyłam brązowa plamę i się przestraszyłam nie na żarty... na razie noe zauważyłam więcej plamien no ale...
Dziewczyny dzisiaj jestem ledwo żywa, od rana męczyła mnie biegunka i przelewanie w brzuchu. Byłam taka bez siły ze wstałam dopiero o 18 z łóżka jak narzeczony wrócił z pracy.. martwię się czy z dzidzia wszystko ok.. do jutrzejszej wizyty chyba z nerwów oszaleje
 
Kurcze trochę mnie zmartwilyscie bo ja sama sobie robię hybrydy, boo mam paskudny nawyk ogryzania pazurów, a jak mam hybrydę to jakoś nie gryzę. Używam wszytskiego tylko ja, wiadomo że dzidzia ważniejsza ale moje pazury są bardzo bardzo słabe. Zaraz zaczepiam albo ogryze i znów mam przy samym opuszku
 
Kurcze trochę mnie zmartwilyscie bo ja sama sobie robię hybrydy, boo mam paskudny nawyk ogryzania pazurów, a jak mam hybrydę to jakoś nie gryzę. Używam wszytskiego tylko ja, wiadomo że dzidzia ważniejsza ale moje pazury są bardzo bardzo słabe. Zaraz zaczepiam albo ogryze i znów mam przy samym opuszku
Ja tez sama robię hybrydy, teściowej także. Mam tak samo masakrycznie słabe paznokcie
 
U mnie tez dzisiaj na bieliźnie zauważyłam brązowa plamę i się przestraszyłam nie na żarty... na razie noe zauważyłam więcej plamien no ale...
Dziewczyny dzisiaj jestem ledwo żywa, od rana męczyła mnie biegunka i przelewanie w brzuchu. Byłam taka bez siły ze wstałam dopiero o 18 z łóżka jak narzeczony wrócił z pracy.. martwię się czy z dzidzia wszystko ok.. do jutrzejszej wizyty chyba z nerwów oszaleje
Też mam rewolucję w brzuchu co chwilę na zmianę biegunka przelewanie gazy bol żołądka. Norma u mnie
 
A ja uważam, ze jak się dziecko zapchany słodkim "żeby coś zjadło" To dziecko nigdy nie zacznie jeść lepiej.. Bo w końcu jak nie zjem to dostanie słodkie ;)
Tu masz rację. Ale moje dziecko wie co to słodkie bo gdzieś tam zawsze coś leży w zasięgu wzroku i pewnie dlatego że leży to się nim nie Objada żeby się zapchać. Potrafi sobie zjeść czasem pół kruchego ciastka czasem wogóle czasem jakąś tubke owocową. Ale wie że jak jest obiad to nie je nic żeby zjeść cały. bo jest z tych które lubią zjeść konkretnie.
 
reklama
Nie narzucam nic nikomu, ale podobni jeśli dziecko nie chce jeść obiadu to nie zmuszać a dać za godzinkę, dwie to samo. I że tak dziecko podobno uczy się próbowania nowych rzeczy i oczywiście ważne żeby jedzenie było podane w różnorodny sposób. U mnie z moją nie narzekam chociaż są dania których nie tknie mimo ponownego podstawiania [emoji12]
 
Do góry