reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Moja koleżanka jest w 8 miesiącu ciąży i dalej ma kolczyk w pępku [emoji3].
Za to ja w pierwszej ciąży zdjęłam od razu,bo się bałam sama nie wiem czego [emoji848]
Rany, nic ją to nie boli, uciska? Ja ściąglam przy pierwszej ciąży, zrobił mi się rozstęp od dziurki do pępka i już nie założyłam
 
Boże a ja miałam schudnąć przed ciąża i byłam na dobrej drodze bo ćwiczę 2 miesiąc regularnie ale z dieta lekki problem ale kto by przypuszczał, ze się uda w pierwszym cyklu starań. Boje się, ze dopadnie mnie depresja wraz z powiększaniem się bo nie dość, ze nie akceptowałam się przed brzuchem to boje się jak będę musiała się ubierać taka wielka to będę sfrustrowana. Ale wynagrodzi mi wszystko wymarzona dzidzia.
a z dużej wagi startujemy z ta ciaza
 
a z dużej wagi startujemy z ta ciaza
Ja startuje tez z za dużej, ale bez bicia odpuściłam sobie odchudzanie do póki nie wprowadzimy się do naszego domku. Tymczasem mieszkamy u rodziców... pełno słodyczy, ciasteczek, przekąsek. Nie da się u nich zacząć. Za jakieś 1.5 miesiąca będziemy na swoim i bierzemy się za siebie :) Co prawda teraz ciąża, ale ustalę sobie taka kaloryke bez deficytu, żeby zdrowiej jesc :)
 
reklama
Wow, ja wstałam z łóżka zakręciło mi się w głowie później w brzuchu, zaliczyłam wymioty pierwszy raz, co gorsza na pusty żołądek więc przyjemnie nie było :(.. Teraz głową boli, jakoś tak nie w sosie jestem. Więc szybko dzieci do szkoły i przedszkola a na się kładę do łóżka. O i taki dzien.

Ja miałam również schudnąć, udało mi się schudnąć tylko 7 kg w miesiąc, tylko dlatego że byłam dużo w terenie pomagałam przy projekcie w lasach oraz nad Biebrza spędziłam świetne 2 tygodnie z ukochanym heh :)

Wczoraj zaliczyłam wizytę u psychologa starszej córki, i sama wysłała mnie do psychiatry twierdząc że jak sama sobie nie pomogę to dzieciom tymbardziej. Nie mam pojęcia z kad wyciągnęła taki wniosek.

Miłego dnia dziewczynki :) ktoś wizytuje dzis?
 
Do góry