reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Boże a ja miałam schudnąć przed ciąża i byłam na dobrej drodze bo ćwiczę 2 miesiąc regularnie ale z dieta lekki problem ale kto by przypuszczał, ze się uda w pierwszym cyklu starań. Boje się, ze dopadnie mnie depresja wraz z powiększaniem się bo nie dość, ze nie akceptowałam się przed brzuchem to boje się jak będę musiała się ubierać taka wielka to będę sfrustrowana. Ale wynagrodzi mi wszystko wymarzona dzidzia.
 
Boże a ja miałam schudnąć przed ciąża i byłam na dobrej drodze bo ćwiczę 2 miesiąc regularnie ale z dieta lekki problem ale kto by przypuszczał, ze się uda w pierwszym cyklu starań. Boje się, ze dopadnie mnie depresja wraz z powiększaniem się bo nie dość, ze nie akceptowałam się przed brzuchem to boje się jak będę musiała się ubierać taka wielka to będę sfrustrowana. Ale wynagrodzi mi wszystko wymarzona dzidzia.

Ja zawsze mialam płaski brzuch więc na osiemnastkę przekłułam sobie pępek. Teraz ciekawe co z dziurką się zrobi🤦🏼‍♀️😥 A tak bardzo lubiłam swój kolczyk 😀
Nie martw się nam wszystkim urosną brzuszki, a więc nie siedzisz w tym sama 😉
 
Ja zawsze mialam płaski brzuch więc na osiemnastkę przekłułam sobie pępek. Teraz ciekawe co z dziurką się zrobi🤦🏼‍♀️😥 A tak bardzo lubiłam swój kolczyk 😀
Nie martw się nam wszystkim urosną brzuszki, a więc nie siedzisz w tym sama 😉
Moja koleżanka jest w 8 miesiącu ciąży i dalej ma kolczyk w pępku 😀.
Za to ja w pierwszej ciąży zdjęłam od razu,bo się bałam sama nie wiem czego 🤔
 
reklama
Do góry