reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Czyli nie m reguły, szukać na siłę że coś nie tak czasami się myśli nie ma objawów pewnie coś nie tak. Oby każdej z nas poszło dobrze. Ja w poniedziałek mam wizytę myślę że trochę za szybko ale w sumie to lekarz podał termin jak z nim pisałam, wspomniałam mu wtedy o tej mojej tarczycy i tak wyznaczył wtedy będzie 5i 6
Dokładnie, przy zdrowej ciązy zero objawow, przy pustym jaju wzmozone ;) wiesz, to bardzo dobrze ze masz wczesnie wizyte. Bedziesz chociaz wiedziala czy pecherzyk jest w macicy, a moze i cos wiecej sie uda zobaczyc🙂 ja w poniedzialek bylam to byl 5t3d (wg usg 5t5d) i juz wlasnie ten mini zarodeczek widzialam, choc to tez od sprzetu duzo zalezy. Jesli moge Ci podpowiedziec to dobrze by bylo gdybys poszla juz z wynikami tsh, zeby w razie czego od razu zadzialac.
 
reklama
A tak zmienię temat. Jak Wasz apetyt? Bo ja mam takie napady że chce mi się czegoś soczystego albo ostrego A jak już coś zjem to później mi ciezko i niedobrze. Wieczorami w ogóle nie mam na noc ochoty A zazwyczaj to wszystko wieczorem kusilo.
Ja w dzien jestem ciągle głodna , po śniadaniu zazwyczaj jest mi ciężko i muszę się położyć a wieczorami mam to samo jest mi po prostu niedobrze.
 
Dokładnie, przy zdrowej ciązy zero objawow, przy pustym jaju wzmozone ;) wiesz, to bardzo dobrze ze masz wczesnie wizyte. Bedziesz chociaz wiedziala czy pecherzyk jest w macicy, a moze i cos wiecej sie uda zobaczyc🙂 ja w poniedzialek bylam to byl 5t3d (wg usg 5t5d) i juz wlasnie ten mini zarodeczek widzialam, choc to tez od sprzetu duzo zalezy. Jesli moge Ci podpowiedziec to dobrze by bylo gdybys poszla juz z wynikami tsh, zeby w razie czego od razu zadzialac.
Ja juz robiłam tsh i ft4 od 3 tygodni teraz jestem od 3 dni na euthyrox przy tsh 4.1
 
Ja sie nie przejadam bo właśnie później cierpię więc małe porcje w miarę mi wszytsko smakuje glodzic się też nie mogę. Wypiłam pół kubka kawy i gula w gardle więc się zaczyna coś dziać. W 1 ciąży miałam mdlosci i był W do połowy 6 miesiąca, schudłam na początku wgl nie było widać ciąży do prawie końca 6 miesiąca . Nawet mycie zębów było problemem jak tylko języka dotknelam od razu odruch wymioty . Mam nadzieję że mnie to ominie albo chociaż będzie trwało mniej.
 
Ja sie nie przejadam bo właśnie później cierpię więc małe porcje w miarę mi wszytsko smakuje glodzic się też nie mogę. Wypiłam pół kubka kawy i gula w gardle więc się zaczyna coś dziać. W 1 ciąży miałam mdlosci i był W do połowy 6 miesiąca, schudłam na początku wgl nie było widać ciąży do prawie końca 6 miesiąca . Nawet mycie zębów było problemem jak tylko języka dotknelam od razu odruch wymioty . Mam nadzieję że mnie to ominie albo chociaż będzie trwało mniej.
Ja na szczęście w żadnej ciąży wymiotow nie miałam i widzę że teraz też tak będzie
 
Witam się i ja :biggrin2:
Obserwuję ten wątek od początku i miałam się nie witać jeszcze, ponieważ jestem po 2 stratach i miałam zwyczajnie opory czy dołączyć czy nie... Ale widzę tyle tematów, które mnie interesują, że jednak przełamię się 🙂
Termin wg ostatniej miesiączki (25.07) mam na 1 maja. Jestem już po pierwszej wizycie - pecherzyk 1,14 cm, cialko zolte w srodku i obok bylo juz widac cos malenkiego 🥰
Moja ciąża jest wspomagana zastrzykami Clexane, Acardem i ze wzgledu na stan zapalny tarczycy - guzki i niedoczynnosc - Euthyroxem. Od razu jak zaszlam w ciaze TSH zaczelo rosnac, dlatego mam zwiekszona dawke. Dziewczyny, ktore macie problem z tarczyca, badzcie czujne... robcie jak najczesciej badania kontrolne...
Mam juz duzego synka, ma juz 12 lat. W ciazy z nim nie mialam zadnych problemow. Teraz zamarzylo mi sie dzieciatko i nic nie jest proste... Rok temu zaszlam w ciaze, jednak okazalo sie, ze jest to puste jajo. Kolejna ciaza rozwijala sie prawidlowo, bilo serduszko, jednak w 10 tygodniu dowiedzialam sie ze juz nie bije... Dlatego bardzo drżę o to co bedzie tym razem. Jednak mam nadzieje, ze leczenie bedzie trafione i tym razem wszystko zakonczy sie sukcesem 🙂
Ale sie rozpisalam 😂
Na pewno będzie wszystko dobrze, nie obawiaj się za dużo:)
A czy clexane masz refundowane ?
 
Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj test pozytywny. W czerwcu miałam łyżeczkowanie po 3 latach starań. Boje się jak cholerka co będzie tym razem...
Musisz być dobrej myśli! Każda z nas ma tu jakieś wątpliwości i czuje strach ale to normalne... Ale po to jest grupa żeby się wspierać i w razie potrzeby wygadać!😊
 
reklama
Hej dziewczyny. U mnie dzisiaj test pozytywny. W czerwcu miałam łyżeczkowanie po 3 latach starań. Boje się jak cholerka co będzie tym razem...
Będzie dobrze ;) prawie każda z nas ma tutaj jakąś "historię", każda ma obawy ale tutejsza grupa wsparcia bardzo pomaga.
Też jestem po poronieniu i też się obawiam co będzie teraz ale staram się nie denerwować żeby nie zaszkodzić. I tego się trzymajmy ;)
 
Do góry