reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Tak, zamiast 119 zl za 10 ampułek placiłam 35 zl, ale wiem ze są na tej liscie bezplatnych leków dla ciężarnych. Tylko to wchodziło od 1 września, a ja wszystko kupiłam 31 sierpnia... 😆
Ja też kupowałam w sierpniu i płaciłam 119 zł. A lekarza masz prywatnie czy na NFZ?
Bo mój przyjmuje prywatnie Ale w szpitalu też pracuje. Zastanawiam się czy będzie mógł mi wypisać na refundację.
 
A tak zmienię temat. Jak Wasz apetyt? Bo ja mam takie napady że chce mi się czegoś soczystego albo ostrego A jak już coś zjem to później mi ciezko i niedobrze. Wieczorami w ogóle nie mam na noc ochoty A zazwyczaj to wszystko wieczorem kusilo.
U mnie brak zmian w apetycie, zawsze jadłam dużo i nic się na razie nie zmieniło :)

Hej. Ja ostatnią OM tez mialam 25.07 i jedna aplikacja pokazuje termin na 1maj a inne na koniec kwietnia i juz sama nie wiem 😁 juz nie mogę doczekać sie wtorku i wizyty, mam nadzieję ze juz cos bedzie widac. A jestem z Podkarpacia
Aż niemożliwe :) mam wrażenie, że ponad połowa osób na forum miała OM 25.07, jakaś dziwna synchronizacja :p to źle wróży na przyszłość w kontekście tłoku na porodówce ;)
Jak ja nie pije gdzieś to wiadomo.ze kierowca ale w domu to zawsze. Jeszcze do tego wszyscy wiedzą.ze.sie staramy to już w ogóle.wssystko by było.jasne🙉
To faktycznie, może być ciężko coś ukryć :) ... ewentualnie jak nikt nie będzie patrzył to sobie możesz piwa albo wina bezalkoholowego nalać :D
 
Ja po wizycie u ginekologa . Tak jak się spodziewałam że nic nie wniesie. Jedyny minus że ten lekarz nie widzi wskazań do heparyny wcześniej niż w 12 tyg tylko Acard 75 a genetyk dziś powiedział że lepiej by było gdybym miała ale nie napisała takiego zalecenia.
Odnośnie USG endometrium pogrubione 14.4 mm powiedziała że raczej nie na @ ale mam się nie nastawiać . Mówiła że lepiej nie robić bety tylko czekać do następnej wizyty która mam 21.09 ale chyba mimo wszystko dla swojego spokoju zrobię ja w srode i powtórzę w piątek żeby się nie nastawiać niepotrzebnie jak znów biochemiczna będzie .

Była któras może tak wcześnie na wizycie i jakie było endometrium?
 
Ja po wizycie u ginekologa . Tak jak się spodziewałam że nic nie wniesie. Jedyny minus że ten lekarz nie widzi wskazań do heparyny wcześniej niż w 12 tyg tylko Acard 75 a genetyk dziś powiedział że lepiej by było gdybym miała ale nie napisała takiego zalecenia.
Odnośnie USG endometrium pogrubione 14.4 mm powiedziała że raczej nie na @ ale mam się nie nastawiać . Mówiła że lepiej nie robić bety tylko czekać do następnej wizyty która mam 21.09 ale chyba mimo wszystko dla swojego spokoju zrobię ja w srode i powtórzę w piątek żeby się nie nastawiać niepotrzebnie jak znów biochemiczna będzie .

Była któras może tak wcześnie na wizycie i jakie było endometrium?
Mi nikt nigdy nie mierzył w ciąży endometrium. Ale skoro jest pecherzyk to chyba jest okej. Ale test masz pozytywny, prawda? A bete robilas i przyrost? Bo nie wiem czy mi coś umknęło. Kiedy mialas om? I gin nie widział jeszcze pęcherzyka?
 
reklama
Mi nikt nigdy nie mierzył w ciąży endometrium. Ale skoro jest pecherzyk to chyba jest okej. Ale test masz pozytywny, prawda? A bete robilas i przyrost? Bo nie wiem czy mi coś umknęło. Kiedy mialas om? I gin nie widział jeszcze pęcherzyka?
Ja jeszcze jestem przed @ w sumie dziś mam 10 dpo. Miesiaczki nieregularne . A na betę mam zamiar dziś w środę i w piątek powtórzyć :)
 
Do góry