reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Tez mam ten pakiet . Posłuchaj ja tez zrobilam test 21 sierpnia i mialam taka kreskę. Zdj dołączam to był mój pierwszy test. Mam wszystko wpisane w aplikacji. Za trzy dni powtórzyłam i miałam dwie grube kreski. Teraz myślę że Ty jesteś w 6 tyg ciąży a nie w 5. Tydzień przede mną miałaś owulacje. U mnie był stosunek 8 sierpnia a u Ciebie 1. Robiłaś betę po 72h ?
Test z 21 sierpnia. Drugiego testu nie robiłam, bo jeszcze się nie spotkałam z tym żeby test kłamał. Poza tym 28 sierpnia beta 6300 to raczej ciąża jak złoto.
IMG_20200904_102016.jpeg
 
reklama
Witam się i ja :biggrin2:
Obserwuję ten wątek od początku i miałam się nie witać jeszcze, ponieważ jestem po 2 stratach i miałam zwyczajnie opory czy dołączyć czy nie... Ale widzę tyle tematów, które mnie interesują, że jednak przełamię się 🙂
Termin wg ostatniej miesiączki (25.07) mam na 1 maja. Jestem już po pierwszej wizycie - pecherzyk 1,14 cm, cialko zolte w srodku i obok bylo juz widac cos malenkiego 🥰
Moja ciąża jest wspomagana zastrzykami Clexane, Acardem i ze wzgledu na stan zapalny tarczycy - guzki i niedoczynnosc - Euthyroxem. Od razu jak zaszlam w ciaze TSH zaczelo rosnac, dlatego mam zwiekszona dawke. Dziewczyny, ktore macie problem z tarczyca, badzcie czujne... robcie jak najczesciej badania kontrolne...
Mam juz duzego synka, ma juz 12 lat. W ciazy z nim nie mialam zadnych problemow. Teraz zamarzylo mi sie dzieciatko i nic nie jest proste... Rok temu zaszlam w ciaze, jednak okazalo sie, ze jest to puste jajo. Kolejna ciaza rozwijala sie prawidlowo, bilo serduszko, jednak w 10 tygodniu dowiedzialam sie ze juz nie bije... Dlatego bardzo drżę o to co bedzie tym razem. Jednak mam nadzieje, ze leczenie bedzie trafione i tym razem wszystko zakonczy sie sukcesem 🙂
Ale sie rozpisalam 😂
 
Ostatnia edycja:
Test z 21 sierpnia. Drugiego testu nie robiłam, bo jeszcze się nie spotkałam z tym żeby test kłamał. Poza tym 28 sierpnia beta 6300 to raczej ciąża jak złoto.Zobacz załącznik 1172031
Jesteś w ciąży i się tego trzymaj, poważnie pójdź wcześniej do kogoś innego i sprawdź czy pokazało się serduszko bo czekając 3tyg będziesz się tylko gorzej zamartwiać a zobaczysz że wszystko będzie dobrze
 
Jeden pęcherzyk był w macicy ;) ale nie ukrywam, że bardzo bym chciała. Może w następnej ciąży🙉 ale w rodzinie od strony mamy, mam 3 pary bliźniąt, w tym dwie jednojajowe ;)
Szaleństwo :) ja kiedyś chciałam bliźniaki, ale po moim jednym już wiem, że chyba z bliźniakami bym nie dała rady, no chybya, żeby były mniej wymagające bo ten mój to ciągle potrzebuje uwagi.
 
Witam się i ja :biggrin2:
Obserwuję ten wątek od początku i miałam się nie witać jeszcze, ponieważ jestem po 2 stratach i miałam zwyczajnie opory czy dołączyć czy nie... Ale widzę tyle tematów, które mnie interesują, że jednak przełamię się 🙂
Termin wg ostatniej miesiączki (25.07) mam na 1 maja. Jestem już po pierwszej wizycie - pecherzyk 1,14 cm, cialko zolte w srodku i obok bylo juz widac cos malenkiego 🥰
Moja ciąża jest wspomagana zastrzykami Clexane, Acardem i ze wzgledu na stan zapalny tarczycy - guzki i niedoczynm
Witamy i życzymy nudnych już teraz 8 miesięcy ;)
 
Witam się i ja :biggrin2:
Obserwuję ten wątek od początku i miałam się nie witać jeszcze, ponieważ jestem po 2 stratach i miałam zwyczajnie opory czy dołączyć czy nie... Ale widzę tyle tematów, które mnie interesują, że jednak przełamię się 🙂
Termin wg ostatniej miesiączki (25.07) mam na 1 maja. Jestem już po pierwszej wizycie - pecherzyk 1,14 cm, cialko zolte w srodku i obok bylo juz widac cos malenkiego 🥰
Moja ciąża jest wspomagana zastrzykami Clexane, Acardem i ze wzgledu na stan zapalny tarczycy - guzki i niedoczynm
Hej mamy bardzo podobnie, ja ostatnia msc 26.07 . Kiedy wybierasz się na drugą wizytę? ❤
 
Szaleństwo :) ja kiedyś chciałam bliźniaki, ale po moim jednym już wiem, że chyba z bliźniakami bym nie dała rady, no chybya, żeby były mniej wymagające bo ten mój to ciągle potrzebuje uwagi.
Moja to taki mały czort, że masakra. Żywa, wszędzie jej pełno, nie śpi prawie wcale w dzień plus ząbkowanie😊🙉🙈
 
reklama
Kurcze, temp mi spadła ;/ w dzień 36.1, 36.4 ;( to niedobrze, prawda? A tak przez ostatnie dwa tyg miałam ok37.
Martynka, ja mialam podwyzszona temperature jakies 2 tygodnie, potem zeszla, ale w usg wszystko ok 🙂 Czytalam gdzies, ze podwyzszona temperatura to objaw wczesnej ciazy i utrzymuje sie 2-3 tygodnie, takze nie ma sie czym martwic 😊
 
Do góry