reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dziewczyny wiem, ze ktoras z was prowadzi ciaze z pakietu pzu. Jak to wyglada w praktyce? Umówiona wizyta i co dalej?
Tez mam pakiet PZU komfort. Korzystam z usług BORAMED w Warszawie i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Już dwie wizyty z USG transwaginalnym trzecia w piątek. Oczywiście w cenie pakietu. W pakiecie jest “ prowadzenie ciazy fizjologicznej” Wiec chyba wszystkie zalecane USG beda w pakiecie 🤷‍♀️.
 
reklama
Jestem po wizycie ;) widać główkę, nóżki, rączki i bijące serduszko (ale nie słuchaliśmy). Ma 2.14cm. z om 7+6, z usg 8+5. Termin na 6 maja ❤️ Mogę zapisywać się na prenatalne bo wszystko dobrze.
 

Załączniki

  • IMG_20200929_161831.jpg
    IMG_20200929_161831.jpg
    999,6 KB · Wyświetleń: 110
Dziewczyny czy któraś z Was miała lozeczko dostawne? I może podzielić się opinią? My musimy przemeblowac cały pokój inne meble łóżko i wczoraj mój do mnie mowi że takie lozeczko będzie najlepsze na kolkach u dostawione do łóżka wtedy nie musimy robić miejsca w pokoju na to ze szczebelkami. Jak myślicie?
ja miałam, sprawdziło się tak sobie, bo syn mój spał z cyckiem w buzi 🤣 Ale ogólnie spoko, bo mało miejsca zajmuje. Ale tez nie wystarczy na długo - tak koło 5-6 miesiąca już musieliśmy z niego zrezygnować. Mieliśmy Lionelo. Pożyczyłam je później przyjaciółce i ona była bardzo zadowolona 😃 Teraz chcę kupić jeszcze kosz Mojżesza, bo mega pasuje do wystroju naszej sypialni w stylu boho 🥰

Ja dziś zaliczyłam pierwsze rzyganko 🤢Jestem ciekawa, jak to teraz będzie - z synem wymiotowałam do 14/15tyg i to był koszmar. Pamiętam, ze za prenatalne płaciłam w 2017 250 zł. Teraz na bank będzie drożej, bo koszt wizyty u mojej ginki tez wzrósł z 160 do 250, przyjmuje w Poznaniu.
Mamy tez Luxmed, ale nawet nie wiem, czy prenatalne obejmują nasz pakiet.
Moja wizyta dopiero 5.10 i już taaaak mi się dłuży...
 
Hej dziewczyny, dostałam wyniki i jestem przerażona, może któraś z was się na tym zna. 7 tydzień ciąży
 

Załączniki

  • Screenshot_20200929_163111_pl.looksoft.medicover.jpg
    Screenshot_20200929_163111_pl.looksoft.medicover.jpg
    163,3 KB · Wyświetleń: 104
A więc ja już po... Według usg 7t2d według ostatniej OM 8t. Wszystko jest okej widziałam bijące serduszko 110FHR karta ciąży założona. Następna wizyta 27.10, ale mogę przyjść też za 2 tyg sprawdzić tętno 🥰. Skierowanie na prenatalne dostałam i 4 listopada lecę 😁
 
Tez mam pakiet PZU komfort. Korzystam z usług BORAMED w Warszawie i jak narazie jestem bardzo zadowolona. Już dwie wizyty z USG transwaginalnym trzecia w piątek. Oczywiście w cenie pakietu. W pakiecie jest “ prowadzenie ciazy fizjologicznej” Wiec chyba wszystkie zalecane USG beda w pakiecie 🤷‍♀️.
A do którego lekarza chodzisz? Plusa mają za porządny sprzęt do usg.
 
reklama
Do góry