reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Mnie te

Mnie też wieczorem wydyma 🤣🤣😁
Kto?🤣🤪 glupawka mnie wzięła. Zapierdziel mam w pracy. Niestety u mnie nie ma tak dobrze z drzemkami. 6 wstawać dziecko wyszukiwać o 7.30 w pracy do 15.30 dziecko z przedszkola zakupy dom, trochę odpoczynku, zabawy sprzątanie. A później dętka. Max 23 spać taki mam limit sprzed ciąży czasami przytne komara po pracy albo przed snem głównym.
 
Cześć dziewczyny :) zdecydowanie za mało tu wchodzę bo od mojego ostatniego wpisu 160:stron zapisałyscie 🙈 ja od tamtego tygodnia leżę plackiem 😭poszłam auto przerejestrować i słabo się poczułam. Jak wróciłam to miałam już spodnie krwią przemoknięte 😭 zestresowałam się i od razu na IP. Okazało się że była moja lekarka więc od ręki mnie zbadała i z dzidziusiem jest ok , przepisali mi siatkę leków i leżę. Serducho słyszałam i niby wszystko ok a jednak jak idę do WC i widzę krew to jakoś tak serce zamiera :( nie mam szans was nadrobić, mam nadzieję że skład się tutaj nie zmienił ❤️❤️❤️
 
A jak podejrzewacie będzie chłopczyk czy dziewczynka? Wiem że najważniejsze aby zdrowe było, ale tak z ciekawości pytam czy macie może jakieś przeczucia? A może po objawach coś obstawiacie? [emoji4]
Ja to nie mam pojęcia. W poprzedniej ciąży myślałam że będzie chłopczyk a się okazało że dziewczynka więc teraz nawet mojej intuicji co do płci nie ufam [emoji12] chiński kalendarz mi się sprawdził z córką, teraz pokazuje że będzie chłopak więc zobaczymy czy i tym razem się sprawdzi [emoji16]
 
Ale wam dziewczyny zazdroszczę już tych usg i bicia serduszka [emoji3590][emoji3590]Ja mam dopiero pierwsza wizytę 6.10 i boje się ,ze do tego czasu oszaleje [emoji2957]Jestem po dwóch poronieniami dlatego tak się obawiam czy będzie wszystko dobrze [emoji847]
Ja pierwsza wizyta 8.10. I też mi się głupoty z tego wszystko śnią po nocach [emoji849]
 
reklama
Do góry