reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
A moja ginka ma dziś akurat gabinet nieczynny. Także dzwonię jutro o 8 rano. Będzie jutro wg Om 5+3. Myślę że wizytę ustali na za tydzień (6+3) bo we wtorki przyjmuje ciężarne. Wtedy już coś powinno być na usg. Z Córką już pikało ❤️ ale teraz owulacja z 5 dni później była więc zobaczymy co tam będzie na monitorze
 
Ja pracuje i pewnie dość długo będę pracować.

Myśl pozytywnie !:)



Cześć :) Tez mamy już 6 latka na pokładzie i OM ostatnia również 20.08 :)
To idziemy równo:) stsrszK już wie? Ja mam pomysł żeby zabrać go np do Maka i dać mu koszulkę będę starszym bratem :) cały czas gada że chce rodzenstwo choć chyba nie do końca jeszcze kuma że to minie kilka lat zanim razem coś porobią
 
To idziemy równo:) stsrszK już wie? Ja mam pomysł żeby zabrać go np do Maka i dać mu koszulkę będę starszym bratem :) cały czas gada że chce rodzenstwo choć chyba nie do końca jeszcze kuma że to minie kilka lat zanim razem coś porobią
Wie od samego początku :) Mieliśmy z nim taka umowę bo od roku wciąż się pytał czy już jestem w ciąży. Powiedzieliśmy, ze jak będę w ciąży to się dowie pierwszy :) Codziennie rozmawia z dzidzia w brzuchu, całuje i śpiewa kołysanki :) Generalnie jest zachwycony. U nas wie, ze nie będzie odrazu zabawy bo mamy w rodzinie takiego malucha i mu wystarcza, ze może smoczek podawać ;p
 
reklama
Do góry