reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja się boje cokolwiek kupować na razie. Mam.dzinsy dwie pary po poprzedniej ciąży ale będą za duże bo waga wyjściowa moja jest ok 10 kg mniej teraz niż w pierwszej ciąży. Tak mi szkoda tych spodni 😀🤦‍♀️
 
reklama
Czyli dla mnie :D a jeśli chodzi o becikowe to dochód na osobę nie może przekroczyć 1922zl więc myślę że większość je otrzyma :) choć to chyba zależy od tego w jakiej strefie mieszka bo tutaj zarobki są bardzo średnie :/
My już po ślubie nie dostaniemy becikowego. Z pierwszym dzieckiem Panie w mopsie same mi powiedziały żebym nie wpisywała partnera do gospodarstwa domowego :)
Ja o becikowym mogę sobie pomarzyć 😀 10 lat pracowałam i nic mi nie przysługuje 😂 Ewentualnie z ubezpieczenia dodatkowego z pracy 😀
Z ubezpieczenia też na szczęście oboje dostaniemy. Jesteśmy na najwyższym pakiecie więc chociaż tyle. Ja jestem w firmie zatrudniona od 2013. Na szczęście wypracowałam sobie sporą kwotę na l4 i macierzyński.
 
U mnie tylko i wyłącznie jest przez telefon. Raz Antoni kial gorączkę i mi powiedziała żebym jej na tel wysłała zdjecie dziąseł małego bo to może od zębów ... Tragedia

U nas też tak jest. Kolega z pracy starszy pan wysokie ciśnienie i miał teleporade (leki i siedzieć w domu). Wkurzył się i pojechał na pogotowie. Jak się okazało miał stan przedzawałowy 😀

Chodziło mi o porody - poród ☺️ W maju będziemy rodziły w domu z telefonami w rękach.
 
U nas też tak jest. Kolega z pracy starszy pan wysokie ciśnienie i miał teleporade (leki i siedzieć w domu). Wkurzył się i pojechał na pogotowie. Jak się okazało miał stan przedzawałowy 😀

Chodziło mi o porody - poród ☺ W maju będziemy rodziły w domu z telefonami w rękach.
AA widzisz to zupełnie zmienia postać rzeczy xd
 
reklama
Do góry