reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Więc jeżeli na pracujecie to zapewnie nie przekraczacie dochodu więc dostaniecie becikowe 1000zł, kosiniakowe 1000zł oraz to 500plus.
My pracujące już tak kolorowo nie mamy ☺ Bratowa z wysoką podstawą dostała 1300zł macierzyńskiego - i gdzie tu sprawiedliwość 😔
Niestety mam wrażenie, ze teraz nasz rząd robi wszystko żeby nie pracować i żyć z przysłowiowego socjala który nas uzależni od ...
 
reklama
Tak. Mialam 3/4 etatu i wypłacają mi co miesiąc na ostatniego około 1100zl bo tyle bym w pracy dostała. Mały urodził się 25pazdziernika więc 28 listopada miałam pierwsza wypłatę i miałam policzone od 25.10 do 30.11 bo dzień porodu jest pierwszym dniem macierzyńskiego i ostatnim dniem pracy. Wszystko załatwiała mi kadrowa. Ja tylko po powrocie do domu pojechałam odebrać dokumenty z pracy
Tez mam 3/4 etatu 😬
Dzięki za odp 😊
 
Niestety mam wrażenie, ze teraz nasz rząd robi wszystko żeby nie pracować i żyć z przysłowiowego socjala który nas uzależni od ...

Tylko kto wtedy na ten socjal zarobi... Ile jest takich rodzin co z zasiłków żyją. Nie chodzi mi o to, że kobieta nie pracuje, bo z dzieckiem siedzi. Bardziej chcę usiąść na chłopów nierobów, którzy są pełnosprawni fizycznie i robić się nie chce.
 
Zadzwoniłam do przychodni. Chciałam zeby lekarz osłuchał córkę bo niby kaszle tylko z rana a pani mi mówi że.telewizyta🤦‍♀️
Jakbyś naciągnęła trochę fakty to byś pewnie miała normalną wizytę (wiem, wiem to nieetyczne) ;) A tak niestety wychodzą z założenia, że to nic pilnego, odwalą teleporadę szybciej niż normalną wizytę i kasa będzie się zgadzać.
 
reklama
Jakbyś naciągnęła trochę fakty to byś pewnie miała normalną wizytę (wiem, wiem to nieetyczne) ;) A tak niestety wychodzą z założenia, że to nic pilnego, odwalą teleporadę szybciej niż normalną wizytę i kasa będzie się zgadzać.
Wiesz Zośka kaszle już dosyć długo. Teraz tylko rano. Juz miałam telewizyte w tej sprawie i pan mi powiedział żeby w rejestracji powiedzieć że już była wcześniej telewizyta i teraz na normalną wizytę. A pani mi mówi że to inny lekarz niż dzisiaj przyjmuje. Fakt nie dzieje się mam nadzieję nic strasznego ale chciałam być spokojna też ten kaszel się tyle utrzymuje
 
Do góry