reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, czy wy się odżywiacie super zdrowo? Zero słodyczy, niski indeks glikemiczny i tak dalej? Strasznie ciągnie mnie do słodkiego, fast foodów i wszystkiego z białej mąki :(( a wiem, że nie powinno się tego jeść. Czy któraś z Was, która ma już dzieci, moze powiedzieć, że nie odżywiała się super, a na dzieciaczki to nie wpłynęło?
 
Dziewczyny, czy wy się odżywiacie super zdrowo? Zero słodyczy, niski indeks glikemiczny i tak dalej? Strasznie ciągnie mnie do słodkiego, fast foodów i wszystkiego z białej mąki :(( a wiem, że nie powinno się tego jeść. Czy któraś z Was, która ma już dzieci, moze powiedzieć, że nie odżywiała się super, a na dzieciaczki to nie wpłynęło?
Ja jadę na zmianę na sucharkach i maku 😂 zależy czy mam mdłości czy nie... od słodkiego mnie odrzuca, a przed ciąża non stop jakieś batony. podpinam się, jestem tez ciekawa
 
Jestem po wizycie [emoji813]
Jest dobrze - serduszko ładnie sobie bije, zarodek jest [emoji5]
Wg @ 8+2, a wg USG powiedział, że 8+6.
USG już przez brzuszek [emoji4]
Mam dalej brać duphaston i luteinę.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie - 19.10 [emoji5]️

Brak objawów ciążowych to nie powód do zmartwień, a do radości, bo przecież jeszcze się człowiek namęczy[emoji5] Oby ten stan trwał jak najdłużej[emoji813] Jeżeli kiedykolwiek będę znowu panikować to proszę mnie tak wirtualnie klepnąć, żebym się ogarnęła [emoji3]

A tutaj focia mojego bąbla [emoji7]

Zobacz załącznik 1181516
Cudowne zdjęcie [emoji3590]
 
Dziewczyny, czy wy się odżywiacie super zdrowo? Zero słodyczy, niski indeks glikemiczny i tak dalej? Strasznie ciągnie mnie do słodkiego, fast foodów i wszystkiego z białej mąki :(( a wiem, że nie powinno się tego jeść. Czy któraś z Was, która ma już dzieci, moze powiedzieć, że nie odżywiała się super, a na dzieciaczki to nie wpłynęło?
Ja w 1 ciąży do 6 miesiąca mdlosci schudłam prawie nic nie jadłam A jak już mi minęło jadłam wszytsko częste kebaby, lody akurat był czerwiec kazalam zabierać się mężowi na randki na lody 😅przytylam 14 kg dziecko 3510kg .Myślę że teraz trzeba przetrwać i jeść to co wchodzi
 
Na pewno mam się zgłosić w 13 tygodniu na usg prenatalne, ale na za dwa tygodnie w pon mam mieć kontrolę wyników. Pewnie wtedy poproszę o usg. A Ty kiedy masz? 😇

Ale masz szybciutko wizyty ☺️ Napewno sam z siebie wyjdzie z inicjatywą, żeby się położyć i sprawdzić jak się bąbel ma☺️ 19 października to będzie moja trzecia wizyta (wizyty mam co 3 tygodnie), a prenatalne jakoś pod koniec października 😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry