reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
dużo nas jest ciezarowek pracujących?
Ja pracuje i pewnie dość długo będę pracować.
Mam dzisiaj wizyte po południu. Chyba umre ze stresu i strachu😞
Myśl pozytywnie !:)

Hej, cześć witam się nieśmiało:) wg Om termin mam na koniec maja (20.08 miałam ostatnią miesiączkę) do gina idę dopiero 05.10
Cieszę się i niepokoje piersza beta w zeszły poniedziałek była 114 we czwartek 400 dziś idę koleiny raz:)
W domu mamy już 6 latka
Przed nim jedna ciąże poroniłam ale bardzo bardzo wcześnie.
Pozdrawiam Was i trzymam kciuki :*

Cześć :) Tez mamy już 6 latka na pokładzie i OM ostatnia również 20.08 :)
 
Ja też mam zamiar narazie pracować. Do końca roku napewno, a zobaczymy czy i nie dłużej 😊 natomiast dziennie rano jak dzwoni budzik myślę sobie jaka głupia jestem, tak się dobrze śpi 😁
 
Becikowe to coś innego jak kosiniakowe. Becikowe jest jednorazowe i oczywiście jeżeli nie przekroczy się dochodu... Kosiniakowe jest to takie macierzyńskie dla np. niepracujących.
Czyli dla mnie :D a jeśli chodzi o becikowe to dochód na osobę nie może przekroczyć 1922zl więc myślę że większość je otrzyma :) choć to chyba zależy od tego w jakiej strefie mieszka bo tutaj zarobki są bardzo średnie :/
 
Więc jeżeli na pracujecie to zapewnie nie przekraczacie dochodu więc dostaniecie becikowe 1000zł, kosiniakowe 1000zł oraz to 500plus.
My pracujące już tak kolorowo nie mamy ☺️ Bratowa z wysoką podstawą dostała 1300zł macierzyńskiego - i gdzie tu sprawiedliwość 😔
 
reklama
Czyli dla mnie :D a jeśli chodzi o becikowe to dochód na osobę nie może przekroczyć 1922zl więc myślę że większość je otrzyma :) choć to chyba zależy od tego w jakiej strefie mieszka bo tutaj zarobki są bardzo średnie :/

Ja o becikowym mogę sobie pomarzyć 😀 10 lat pracowałam i nic mi nie przysługuje 😂 Ewentualnie z ubezpieczenia dodatkowego z pracy 😀
 
Do góry