reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Naprawdę byłam w szoku bo w poprzednich ciążach jak coś się działo jechałam na IP sprawdzić i problemów nie było a przez ten pieprzony covid mózgi im wyjadło.. Nie widzą nic innego tylko to. Tak się zestresowałam ze mnie brzuch zaczął boleć po tej wizycie. . Na szczęście ok no ale różnie mogło być..
Całe szczęście że wszystko jest dobrze ❤️ ale co za pata przez ten covid to nawet mi się tematu nie chce podejmować.
No źle też trafiłaś na pacanów jakiś... To gdzie miałaś kurde isc jak krew się pojawiła? Paranoja
 
reklama
Całe szczęście że wszystko jest dobrze ❤ ale co za pata przez ten covid to nawet mi się tematu nie chce podejmować.
No źle też trafiłaś na pacanów jakiś... To gdzie miałaś kurde isc jak krew się pojawiła? Paranoja
Pan "doktor" stwierdził że zarodka nie widać bo to wczesna ciazai różnie może być i tak nie wiadomo czy ciąża się rozwinie a ja na takim etapie przyjeżdżam jak wiem że covid panuje😐 i był strasznie nie mily
 
Vingag a gdzie ty pracujesz jeśli można wiedziec?
Mmialam chwilę grozy dziewczyny bo pojawiła się u mnie krew, 2 razy stuzka krwi. Chyba za bardzo spanikowałam ale pojechałam to sprawdzic. I wszystko ok, ani śladu krwi, 🤔 więc nie wiem co to było. pęcherzyk dalej jest i widziałam już kółeczko w środku więc pewnie to ciałko żółte. Ale pan doktor nie miły, dowiedziałam się że z takimi rzeczami na tym etapie ciąży się nie przyjeżdża do szpitala bo covid panuje... 🙄

Któraś ostatnio mówiła że też była na IP i też takie akcje były? Czy ja poprostu trafiłam na takiego..uja?
Współczuję. Ja się tylko modlę że jakby miało się coś dziać to w dzień żebym do zwykłego ginekologa trafiła A nie właśnie na ta izbę..
 
Miesiąc temu pojechałam z moim synkiem na IP bo dostal w sobotę wysypkę która z godziny na godzinę się nasilała. Pojechałam i jak lekarz usłyszał skąd jestem to stwierdził że to na pewno covid i mam iść na izbę zakaźna bez zbadania dziecka czy cokolwiek. Tam na zakaźnej mnie wyśmiali że po co przyszlam jak to wysypka po trzydniowe tylko później wyszła niż miała i tak goniłam przez 2godz
 
Miesiąc temu pojechałam z moim synkiem na IP bo dostal w sobotę wysypkę która z godziny na godzinę się nasilała. Pojechałam i jak lekarz usłyszał skąd jestem to stwierdził że to na pewno covid i mam iść na izbę zakaźna bez zbadania dziecka czy cokolwiek. Tam na zakaźnej mnie wyśmiali że po co przyszlam jak to wysypka po trzydniowe tylko później wyszła niż miała i tak goniłam przez 2godz
Naprawdę jest coraz gorzej.. Niedługo już nie będzie prawdziwych lekarzy z powołania. Dobrze że mój gin jest normalny bo twierdzi że przesadzają z tą niby pandemia..
 
Odnośnie covidu to dzwoniłam do mojego lekarza rodzinnego z prośbą o polecenie bezpiecznych leków na przeziębienie. To zwykle przeziębienie. Gdyby nie ciąża to wzięłabym 5 tabcinów i by było po kłopocie. A ona poleciła mi jechać do jednoimiennego szpitala zrobić test ... mimo, iz nie mam kaszlu, ani osłabionego węchu i smaku [uprzedzilam o tym]. Moja siostra miała ten test w lipcu, musiała siedzieć kilka godzin w kolejce z, w większości, chorymi i kaszlącymi ludźmi. Jak trzeba, to trzeba, ale my w ciąży powinnismy unikać takich skupisk wirusów i innych zarazków 🤦🏼‍♀️
 
Odnośnie covidu to dzwoniłam do mojego lekarza rodzinnego z prośbą o polecenie bezpiecznych leków na przeziębienie. To zwykle przeziębienie. Gdyby nie ciąża to wzięłabym 5 tabcinów i by było po kłopocie. A ona poleciła mi jechać do jednoimiennego szpitala zrobić test ... mimo, iz nie mam kaszlu, ani osłabionego węchu i smaku [uprzedzilam o tym]. Moja siostra miała ten test w lipcu, musiała siedzieć kilka godzin w kolejce z, w większości, chorymi i kaszlącymi ludźmi. Jak trzeba, to trzeba, ale my w ciąży powinnismy unikać takich skupisk wirusów i innych zarazków 🤦🏼‍♀️
Brak mi slow😐
 
reklama
Do góry