reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Hej dziewczyny niestety nie nadrobie was, przykro mi z powód waszych poronień, niestety u mnie też nie jest kolorowo, jestem na zwolnieniu chyba popadłam w jakąś depresję. Zaczęłam sie cieszyć ciąża, żadnych objawów znoszę ja dobrze, ale blizna po cc dokucza bardzo co mnie martwi. Boję się że zakończy się poronieniem jak poprzednia ciąża w zeszłym roku . A juz było tak dobrze.
Gratuluję kolejnych bijących serduszek, i zdrówka dla was wszystkich.
Ja ten tydzień się czułam w domu jak w więzieniu. Od tego tygodnia pracuje zdalnie bo wcześniej miałam takie mdłości że uznałam że to najlepsze dla mnie i dziecka. Jak jestem w domu jak ręką odjął. Mdłości ustąpiły i w sumie mogłabym pracować w biurze ale teraz to już bez sensu...
Pojechałam do rodziców i rodzeństwa i zupełnie inne nastawienie. Kontakt z ludźmi i taka ulga.
Foka ja też teraz miałam pusty pęcherzyk ciążowy. Nie miałam świadomości, że tak ciężko jest utrzymać ciążę. To moja pierwsza strata.
Niestety też to przeżyłam przy pierwszej ciąży.. wcześniej nawet nie wiedziałam że coś takiego jak pusty pęcherzyk może się zdarzyć. Niestety nic na to nie poradzimy ;( trzeba próbować. W tej drugiej obecnej ciąży widziałam już zarodek, ale obawiam się czy wszystko będzie się dobrze rozwijać. Jak widać z historii tutaj wszystko się może zdarzyć..
 
reklama
Ja dziś tak sobie się czuję. Fizycznie normalnie, ale psychicznie chyba pogoda trochę dobija. Dobrze że chociaż na małej samochodowej wycieczce z rodzinką byliśmy to jakoś dzień zleciał :)
Teraz "młodzież" dokazuje u siebie w pokoju, małżon zrobił obiad i kolację a ja leżę i odpoczywam póki mogę 😃😁
 
Hej dziewczyny chciałam was się zapytać robiłam dzisiaj test bety załączam zdjęcie powiedzcie mi czy jak na 6 tyg( 5+5 )to wyniki są dobre czy za niskie przy bliźniakach. Czekam jeszcze na test progesteronu.Zobacz załącznik 1180930
Niestety nie pomogę, bo nie robiłam bety w takim późnym okresie bo moja Pani dr mówiła, że nie trzeba. U mnie jest 7 tydzień, może w poniedziałek jak będę na morfologii zrobię też betę
 
Siostra mojego męża poroniła aż dwa, albo nawet trzy razy z rzędu. Żona szwagra tez dwa razy... Kolejna siostra ciąża pozamaciczna... koleżanka miesiąc temu. Ja tez po poronieniu, co prawda 4 lata temu, ale do tej pory jest ciężko... Powiedziałabym, że chyba każdej jest to pisane. Nie jest to pocieszające, ale mysle, ze tez przez takie doświadczenia bardziej się docenia, jak się uda i dziecko będzie zdrowe, lub bardziej docenia się pociechy, które już są. Ogólnie dar życia. I uważam, że kobiety mają tak „przesrane”, bo właśnie są silne, faceci by nie dali rady 🤷🏼‍♀️ Także wznoszę toast za nas drogie Panie! 🥂
ps. Nie twierdze, ze panowie nie przezywają tego w ogóle, ale jednak my kobiety nosimy pod sercem dzieciątka i mimo wszystko jesteśmy bardziej przywiązane
]

Święta prawda!
Teraz, po tym co się stało, patrzę na te swoje córki, dwie już duże, jedna całkiem mała i dziękuję bardzo, że je mam, naprawdę. Mam ogromne szczęście. Takie doświadczenia w życiu sprawiają, że doceniamy to co mamy na codzień. To, że mamy zdrowe dzieci, rodzinę, przyjaciół, prace, dom... To male rzeczy, które łączą w całość nasze życie.
Takie doświadczenia uczą również pokory. Nigdy nie wiadomo co nam się w życiu przydarzy. Szanujmy i dbajmy o to co mamybw danej chwili.

Ja dzisiaj na chwilę zapomniałam o tym co się aktualnie dzieje w moim zyciu. Byłam na spotkaniu rodzinnym, na które miałam nie iść. Mialam ochotę zakopać się w łóżku. Jednak zdecydowałam się iść. Dobrze zrobiłam. Wyjście do ludzi pomogło mi.[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam 35 lat i dwójkę dzieci szkolnych. Dzisiaj zaczęłam plamic oraz bolał mnie brzuch i poszłam do lekarza. Duphaston i leżenie przez 2 tygodnie. Nie wiadomo czy coś się dzieje. Niby usg w porzadku. Ale głowa pracuje.
Ja tez plamie znaczy przy podcieraniu lekko różowy kolor ledwo widoczny .jedtem w 8 tyg ..ale w holAndi nic mi nie dali ..rozmowa przez tel i ze tak dużo kobiet ma 😒
 
Do góry