reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja o pierwszą ciążę jakoś tak z pół roku, po stracie 8 lat noe wychodziło. Jak w końcu udało się, tak 5 miesięcy po porodzie następne🙈 ale.na trzecie to troche odczekam😂
U mnie teraz córki mają 3 i 5 lat i powiem Ci że mała różnica między dziecmi jest naprawdę super. Trochę się trzeba na początku przemeczyc ale jak się patrzy później jak razem się dogadają to jest piękne 😊
A teraz jak będzie wszystko ok to będzie różnica 4 i 6 lat więc mam nadzieję że.juz coś matce pomogą 😂
 
reklama
Ja cały czas biorę Pregna plus + kwas foliowy jakiś najtańszy 😜

Chyba będę musiała się z wami pożegnać, dzisiaj rano mocne bóle brzucha, lekko różowe plamienie. Czekam na miesiączkę 🙄 No nic, może w przyszłym cyklu. Ale pozwolicie, że póki co będę was podczytywać i może służyć radą, w końcu "świeżo" po ciąży jestem 😉

Ja dziś to się stresuje.znow córka bo dzisiaj jak ja do przedszkola zaprowadziłam to tak płakała że ja cała szkoła slyszala😪 nie mogę się na niczym skupić 😬
Mój wczoraj tako wesoły A dziś rano już zaplakany szedl. Z dnia na dzień bedzie coraz lepiej

Mnie lekarz kazał się wstrzymać z brakiem pragną plus chyba do 12 tyg. Biorę metylowany kwas foliowy, magnez Wit D i Wit b12.
Hej dziewczyny owulacje miałam w 16 dniu cyklu 28 sierpnia. Kiedy mogę iść na bete ? To czekanie mnie wykończy ! Chce już wiedzieć [emoji16][emoji16]
Też miałam owu w 16 dc tylko.to było 31 sierpnia. Ja czekam do @ z testem.
 
Dziewczyny, to ile na razie nas jest w ciąży na maj? 4?

To dopiero początek 😊
Jakie witaminy przyjmujecie? Ja cały czas podczas starań brałam kwas foliowy 5mg Hasco. Teraz zastanawiałam się czy nie zacząć brać czegoś bardziej treściwego tj. kwas foliowy + witaminy. Polecacie coś?

Mi pani w aptece poleciła femibion 1. W sumie u mnie w rodzinie dziewczyny brały właśnie femibion
 
To dopiero początek 😊


Mi pani w aptece poleciła femibion 1. W sumie u mnie w rodzinie dziewczyny brały właśnie femibion
A mój lekarz jest anty witaminowe. Mówi zawsze że w dzisiejszym dostępie do warzyw i owoców są niepotrzebne. Powiem Wam że w pierwszej.ciazy brałam A w drugiej nie. Moje wyniki pod koniec ciąży były praktycznie podobne nawet trochę lepsze niż w pierwszej 💁‍♀️
Oczywiście nie odradzam brania tylko jako ciekawostkę to pisze 😁 wiadomo co lekarz to opinia
 
Hej Dziewczyny :) i ja nieśmiało dołączam, termin z OM wychodzi na 1.05, ale pewnie więcej będzie wiadomo po wizycie u ginekologa, którą planuje za ok. 2 tygodnie, żeby już wszystko było widać. U mnie na razie brak jakichkolwiek objawów, no może trochę więcej sikam i tyle, ale to chyba jeszcze za wcześnie na jakieś bardziej specyficzne objawy ;)
 
K.A. zawsze możesz iść do rodzinnego i ściemniać objawy przeziębienia i też l4 dostaniesz A nikt nie będzie wiedział że to ciąża.

Jeśli chodzi o witaminy to też w 1 nie bralam lekarz mówił że nie trzeba tylko kwas i magnez. Powiedział nawet że niby od witamin waga urodzinowa jest większa. Teraz biorę kwas, kupiłam magnez , jakies omega wrzucę i selen ale to bardziej dla tarczycy. Dzisiaj dostałam od lekarki euthyrox 50 i mam się pokazać za 2 tygodnie.

Objawy to też tylko sutki, czasem poboli delikatnie brzuch, jak sie gwałtownie obróbce na łóżku albo mocno kichne to mnie tak mięśnie chyba w brzuchu bolą jakby się spial. Mdlosci brak, apetyt jest kawę pije normalnie puki mnie nie odrzuci. Akurat mam jeszcze parę dni urlopu więc ogarniam chatę.
Wydaje mi sie ze mam bardziej wydety brzuch wieczorami zwłaszcza i się schizuje że każdy na niego patrzy i coś p9dejrzewa. W sobotę mam chrzciny i też myślę w co się ubrać bo nikt nie wie tylko mąż.
 
Mi ciężko dzisiaj w pracy chodzić z zapiętymi spodniami 🤣.
A na wieczór zazwyczaj czuje takie rozpychanie w brzuchu, specyficzne uczucie. Wczoraj wieczorem myslalam ze oszaleje przez to 🙉
 
reklama
K.A. zawsze możesz iść do rodzinnego i ściemniać objawy przeziębienia i też l4 dostaniesz A nikt nie będzie wiedział że to ciąża.

Jeśli chodzi o witaminy to też w 1 nie bralam lekarz mówił że nie trzeba tylko kwas i magnez. Powiedział nawet że niby od witamin waga urodzinowa jest większa. Teraz biorę kwas, kupiłam magnez , jakies omega wrzucę i selen ale to bardziej dla tarczycy. Dzisiaj dostałam od lekarki euthyrox 50 i mam się pokazać za 2 tygodnie.

Objawy to też tylko sutki, czasem poboli delikatnie brzuch, jak sie gwałtownie obróbce na łóżku albo mocno kichne to mnie tak mięśnie chyba w brzuchu bolą jakby się spial. Mdlosci brak, apetyt jest kawę pije normalnie puki mnie nie odrzuci. Akurat mam jeszcze parę dni urlopu więc ogarniam chatę.
Wydaje mi sie ze mam bardziej wydety brzuch wieczorami zwłaszcza i się schizuje że każdy na niego patrzy i coś p9dejrzewa. W sobotę mam chrzciny i też myślę w co się ubrać bo nikt nie wie tylko mąż.
Można też iść do rodzinnego i po prostu powiedzieć prawdę :) większość to normalnie ludzie i zrozumieją. Ja w pierwszej ciąży jak miałam silne mdłości i wymioty to poszłam po zwolnienie na kilka dni do rodzinnego i mu powiedziałam, że przyszłam tu a nie do ginekologa bo nie chce zwolnienia z kodem ciążowym aby się w pracy nie dowiedzieli powodu bo to za wcześnie :D i żadnych problemów nie robił.
 
Do góry