reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Mnie bolą piersi ale na początku było gorzej, teraz tylko po spaniu a w dzień już mniej. Za to plecy bolą cały czas, jak brzuch mnie zakuje to odrazu panikuje. Dziewczyny póki nie ma krwawień to wszystko jest dobrze, a i plemienia się zdarzają ale nie chciałabym ich miec..
 
reklama
Mnie bolą piersi ale na początku było gorzej, teraz tylko po spaniu a w dzień już mniej. Za to plecy bolą cały czas, jak brzuch mnie zakuje to odrazu panikuje. Dziewczyny póki nie ma krwawień to wszystko jest dobrze, a i plemienia się zdarzają ale nie chciałabym ich miec..
Ja jak siedzę oparta na jednym boku jakiś czas to jak wstanę.to mnie tak.w tym boku ciągnie że aż.sykne z bolu.
Ja się martwiłam że wydzieliny żadnej nie mam A w poprzednich ciazach zawsze biała gęsta była, ale już od 2 dni się pojawia.
 
Ja się też.troche martwię bo jakby teraz.tez wszystko przystopowalo. Jedynie piersi gorzej i sutki twarde i bolą. Mdlosci nie mam. Spac mi sie nie chce ogolnie tylko podbrzusze co jakos czas zaboli
Ja mam tak samo :) trochę przystopowalo i jedyne co mi dokucza to ból nóg i rozciąganie się macicy i ssanie w żołądku tez mam 😬
 
Ja od owulacji miałam sucho, dopiero teraz zaczął się pojawiać śluz . Więc to chyba nie ma na to reguły w jakim czasie się pojawi, każda ciąża jest inna ważne żeby dzidzia była zdrowa 😊
 
reklama
Ja od owulacji miałam sucho, dopiero teraz zaczął się pojawiać śluz . Więc to chyba nie ma na to reguły w jakim czasie się pojawi, każda ciąża jest inna ważne żeby dzidzia była zdrowa 😊
No wiadomo. Trzeba myśleć poztywnie😊
Ja jeśli.bedzie wszystko dobrze to śmiałam.sie że będę ta ciążę celebrować bo.to prawdopodobnie moja ostatnia 😁 chyba że po 30 zachce mi się czwartego 🤣
 
Do góry