reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja od jutra mam wystawione zwolnienie ciążowe do 17 września. 15 września idę na druga wizytę. Czy muszę odrazu mówić mojemu przełożonemu z jakiego powodu? To duża firma, ale kadry są w innym mieście. Wiem ze i tak będą wiedzieć po kodzie zwolnienia ale wolę jeszcze poczekac i mieć pewniejsza ciążę. Nie wiem co mam robić, jutro muszę zgłosić że przedłużam zwolnienie, czytałam na necie że w dowolnym momencie mogę powiedzieć pracodawcy o ciąży ale nie wiem jak to jest jednak respektowane w życiu. Na moje miejsce nie muszą szukać zastępstwa stąd ten pomysł że nie będę zdradzać odrazu. Ploty rozchodzą się zbyt szybko a poprzednia ciąża zakończyła się w 6 tyg stąd chce mieć pewność że w zarodku bije serduszko.
 
reklama
Ja od jutra mam wystawione zwolnienie ciążowe do 17 września. 15 września idę na druga wizytę. Czy muszę odrazu mówić mojemu przełożonemu z jakiego powodu? To duża firma, ale kadry są w innym mieście. Wiem ze i tak będą wiedzieć po kodzie zwolnienia ale wolę jeszcze poczekac i mieć pewniejsza ciążę. Nie wiem co mam robić, jutro muszę zgłosić że przedłużam zwolnienie, czytałam na necie że w dowolnym momencie mogę powiedzieć pracodawcy o ciąży ale nie wiem jak to jest jednak respektowane w życiu. Na moje miejsce nie muszą szukać zastępstwa stąd ten pomysł że nie będę zdradzać odrazu. Ploty rozchodzą się zbyt szybko a poprzednia ciąża zakończyła się w 6 tyg stąd chce mieć pewność że w zarodku bije serduszko.
Jeżeli pracujesz w mało szkodliwym miejscu to możesz zaczekać jeszcze ;)
 
Wiecie co? Wolalam tutaj zostać, mimo że termin z OM na 30 kwietnia, bo tutaj śledzę wątek od początku. Ale na pewno termin będzie tydzień później, bo mi się owulacja przesunela. A poza tym poczęte w sierpniu to ma być majowe😂
 
reklama
Do góry