reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Hej dziewczyny gratulacje oczywiście dla wszystkich przyszłych mam 😊🥰Ja robiłam test w sobotę wyszedł pozytywny dzisiaj zrobiłam betę hcg wyszła 343 i trochę się martwię czy nie jest za mała dodam ,ze jestem po dwóch poronieniami 😪Ostatnia miesiączka 10.08 cykle długie 38-40 dni co myślicie o tym wyniku i jak to u was wyglada ??
 
reklama
Skoro o objawach piszemy, to ma może któraś zaparcia a potem biegunki? Wykończę się, nie wspomnę, że problemy z załatwianiem wzmagają mdłości
Haha ja to chyba mam wszystko.. z synem tylko na.poczatku tkliwe piersi..a teraz piersi,mega bole brzucha jak na@, wzdęcia okropne mam brzuch jak w 4mcu😥 mam chyba wszystko prócz mdłości..
 
Hej dziewczyny gratulacje oczywiście dla wszystkich przyszłych mam 😊🥰Ja robiłam test w sobotę wyszedł pozytywny dzisiaj zrobiłam betę hcg wyszła 343 i trochę się martwię czy nie jest za mała dodam ,ze jestem po dwóch poronieniami 😪Ostatnia miesiączka 10.08 cykle długie 38-40 dni co myślicie o tym wyniku i jak to u was wyglada ??

Ja ostatnią wiedźmę miałam 02.08, a pierwsza betę zrobiłam 27.08 i wyszła 345, a następna 31.08 wynik 1440. Ale moje cykle są krótsze bo 28/29 dni. W środę powtórz trzymam kciuki ☺️
 
Mnie cycki bolą od początku.

Odebrałam wyniki badań. Krew i mocz wzorowe, az sama jestem w szoku. Jestem zdrowym człowiekiem ale martwi mnie moj poziom progesteronu. Jest niski. 33 a norma jest od 35. Fakt duphaston biorę dopiero 5,5 dnia. Gdybym go nie brała byłoby po ciąży. Dlatego te plamnia. Od 5 dni ich nie mam więc to mnie pociesza oraz fakt, ze mój brzuch z dnia na dzień jest większy czyli macica rosnie. Myślę, ze powodem niskiego tętna u zarodka mógłbyc niski poziom hormonu. Lekarka skomentowała wyniki, kazała brać duphason tak jak biorę, bez zmian, nie kazała przyjść wczensiej. Nie powiem, ze trochę się nie zmartwiłam. Będzie dobrze nie? Fuck.
 
Mnie cycki bolą od początku.

Odebrałam wyniki badań. Krew i mocz wzorowe, az sama jestem w szoku. Jestem zdrowym człowiekiem ale martwi mnie moj poziom progesteronu. Jest niski. 33 a norma jest od 35. Fakt duphaston biorę dopiero 5,5 dnia. Gdybym go nie brała byłoby po ciąży. Dlatego te plamnia. Od 5 dni ich nie mam więc to mnie pociesza oraz fakt, ze mój brzuch z dnia na dzień jest większy czyli macica rosnie. Myślę, ze powodem niskiego tętna u zarodka mógłbyc niski poziom hormonu. Lekarka skomentowała wyniki, kazała brać duphason tak jak biorę, bez zmian, nie kazała przyjść wczensiej. Nie powiem, ze trochę się nie zmartwiłam. Będzie dobrze nie? Fuck.

Będzie dobrze jesteś zdrowa silna dasz radę 😘 Też biorę dupaka ☺ Ale moja morfologia jest trochę lipna powtórzę ją jeszcze w czwartek lub piątek przed wizytą.
IMG_20200921_174343.jpg
 
A bierzesz dupaka bo? Robiłaś poziom progesteronu?
Ja wychodzę z założenia, ze skoro doszło do zapłodnienia i zagnieżdżenia i nawet jest zarodek to ciaza jest silna, da radę. Teraz wspomagam ją hormonami, musi być ok.
 
reklama
Mnie cycki bolą od początku.

Odebrałam wyniki badań. Krew i mocz wzorowe, az sama jestem w szoku. Jestem zdrowym człowiekiem ale martwi mnie moj poziom progesteronu. Jest niski. 33 a norma jest od 35. Fakt duphaston biorę dopiero 5,5 dnia. Gdybym go nie brała byłoby po ciąży. Dlatego te plamnia. Od 5 dni ich nie mam więc to mnie pociesza oraz fakt, ze mój brzuch z dnia na dzień jest większy czyli macica rosnie. Myślę, ze powodem niskiego tętna u zarodka mógłbyc niski poziom hormonu. Lekarka skomentowała wyniki, kazała brać duphason tak jak biorę, bez zmian, nie kazała przyjść wczensiej. Nie powiem, ze trochę się nie zmartwiłam. Będzie dobrze nie? Fuck.
Skąd ci się taka kosmiczna norma wzięła? Z laboratorium? Jesteś pewna? Nie chce mi się wierzyć że norma to 35, bo u mnie w labie jest zakres chyba od 11.
 
Ostatnia edycja:
Do góry