reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny!
Wpadłam na chwilę z kwietniówek termin na 30,ale mam nadzieję jednak na 1 maj 🤣🤣

Mam pytanie do dziewczyn z PCOS, bo widziałam, że kilka Pań takich jest. Jak u Was z różnicą między OM a USG. Oczywiście pytam te, które mają dłuższe cykle.


@Ja29.29 nie wiem co się stało z moim pulsem, ale serce bije teraz 85 uderzeń, także dla mnie szok. Zamiast szybciej to on zwolnił. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Wszystkim mamusiom gratuluję i dużo zdrówka, bo my na kwietniówkach po pierwszych przeziębieniach 😜😜
 
Cześć dziewczyny!
Wpadłam na chwilę z kwietniówek termin na 30,ale mam nadzieję jednak na 1 maj 🤣🤣

Mam pytanie do dziewczyn z PCOS, bo widziałam, że kilka Pań takich jest. Jak u Was z różnicą między OM a USG. Oczywiście pytam te, które mają dłuższe cykle.


@Ja29.29 nie wiem co się stało z moim pulsem, ale serce bije teraz 85 uderzeń, także dla mnie szok. Zamiast szybciej to on zwolnił. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Wszystkim mamusiom gratuluję i dużo zdrówka, bo my na kwietniówkach po pierwszych przeziębieniach 😜😜
Ja też mam katar ;) a co do pulsu to u mnie teraz też fajnie. Podobnie jak u Ciebie:))
 
Cześć dziewczyny!
Wpadłam na chwilę z kwietniówek termin na 30,ale mam nadzieję jednak na 1 maj 🤣🤣

Mam pytanie do dziewczyn z PCOS, bo widziałam, że kilka Pań takich jest. Jak u Was z różnicą między OM a USG. Oczywiście pytam te, które mają dłuższe cykle.


@Ja29.29 nie wiem co się stało z moim pulsem, ale serce bije teraz 85 uderzeń, także dla mnie szok. Zamiast szybciej to on zwolnił. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Wszystkim mamusiom gratuluję i dużo zdrówka, bo my na kwietniówkach po pierwszych przeziębieniach 😜😜
różnice mam małą ponad tydzień tylko
ale odkąd brałam metformina miałam ładne cykle
 
reklama
Skoro o objawach piszemy, to ma może któraś zaparcia a potem biegunki? Wykończę się, nie wspomnę, że problemy z załatwianiem wzmagają mdłości
 
Do góry