reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Na NFZ tyle trzeba czekać? Ja bym chyba jajo zniosła :(
Z no spa nie można w razie czego przesadzać, w sensie trzeba brać jak już ciężko znieść. Siostra mi tak poradziła, brała no spe jak jej lekarz kazał, czyli 3xdziennie przez cały pierwszy trymestr i potem miała jakieś problemy przy porodzie. Ale o co dokładnie chodziło to już nie powiedziała, chyba nie chciała mnie aż tak straszyć. Jeśli któraś może wie o konsekwencjach ciągłego brania no spy to może niech się wypowie
Na NFZ tyle trzeba czekać? Ja bym chyba jajo zniosła :(
Z no spa nie można w razie czego przesadzać, w sensie trzeba brać jak już ciężko znieść. Siostra mi tak poradziła, brała no spe jak jej lekarz kazał, czyli 3xdziennie przez cały pierwszy trymestr i potem miała jakieś problemy przy porodzie. Ale o co dokładnie chodziło to już nie powiedziała, chyba nie chciała mnie aż tak straszyć. Jeśli któraś może wie o konsekwencjach ciągłego brania no spy to może niech się wypowie 🙏🏻
Prywatnie..i też partnwr nie może byc na wi,ycie..a tak chce serduszka posłuchać.
Kurcze a ja mam okropny ból podbrzusza jak na @, muszę nospe..🤔
 
Dziewczyny macie pupile w domu?
Ja mam suczkę (mieszkam w bloku więc cały czas w domu ze mną siedzi) i dziwnie się zachowuje jakby coś czuła, że slcos się ze mną dzieje. Zaczęła mnie obserwować, a wczoraj nawet lizała mnie po brzuchu. Kładzie się obok mnie i pilnuje jak nigdy.
Mam psa i ciągle chodzi za mną krok w krok. Wcześniej tak nie robil
 
Ja w sumie też jestem ciekawa czy jak mam ciążę po ciąży to piersi mi będą dalej rosły czy już nie 🤔 Przed pierwszą ciążą miałam tak jak Ty 70F, po mam 75H (tak wiem wzrosła nie tylko miseczka ale i obwód 😂 ), ciekawe jak będzie teraz, bo ciągle karmię piersią pierwszego synka.

Przed pierwsza ciąża miałam 60F na koniec ciąży miałam 75J. Teraz mam 65G, boje się co będzie po ciąży...


Dziś noc tylko z 2 pobudkami, ale za to samopoczucie słabe. Dziś mam 5+0 i zaczął mnie bolec brzuch i doszły znów mdłości. Piersi jak bolaly tak bolą
 
reklama
Do góry