reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
A bierzesz dupaka bo? Robiłaś poziom progesteronu?
Ja wychodzę z założenia, ze skoro doszło do zapłodnienia i zagnieżdżenia i nawet jest zarodek to ciaza jest silna, da radę. Teraz wspomagam ją hormonami, musi być ok.

Bo lekarz mi przepisał. Luteina 2x1 przez 5 dni, a później dupaka 2x1. Nie miałam robionego poziomu progesteronu. Mam nadżerkę może dlatego hmm
 
A wy już robicie badania krwi? Ja mam sie zgłosić z wynikami dopiero między 16 a 19 października .. Więc mam dużo czasu by je zrobić ale myślę by pójść do rodzinnego, ciekawa jestem które badania mógł by mi przepisać na bezpłatne skierowanie bo wszystkie robić prywatnie to wyjdzie kilka stów.
 
A bierzesz dupaka bo? Robiłaś poziom progesteronu?
Ja wychodzę z założenia, ze skoro doszło do zapłodnienia i zagnieżdżenia i nawet jest zarodek to ciaza jest silna, da radę. Teraz wspomagam ją hormonami, musi być ok.

Bo lekarz mi przepisał. Luteina 2x1 przez 5 dni, a później dupaka 2x1. Nie miałam robionego poziomu progesteronu. Mam nadżerkę może dlatego hmm
 
Mam w dwóch hm normach? Dwa jakby progesterony.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200921_180625.jpg
    Screenshot_20200921_180625.jpg
    79,1 KB · Wyświetleń: 52
  • Screenshot_20200921_180713.jpg
    Screenshot_20200921_180713.jpg
    71 KB · Wyświetleń: 47
  • Screenshot_20200921_180647.jpg
    Screenshot_20200921_180647.jpg
    72,4 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Hej dziewczyny gratulacje oczywiście dla wszystkich przyszłych mam 😊🥰Ja robiłam test w sobotę wyszedł pozytywny dzisiaj zrobiłam betę hcg wyszła 343 i trochę się martwię czy nie jest za mała dodam ,ze jestem po dwóch poronieniami 😪Ostatnia miesiączka 10.08 cykle długie 38-40 dni co myślicie o tym wyniku i jak to u was wyglada ??
Ja mam cykle 26/28 dni. Pierwsza bete zrobiłam w czwartek 452,6 jeszcze przed terminem okresu, bo test wyszedł pozytywny druga bete dziś 1973
 
Do góry