reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a czy wierzycie w kalendarz chiński ? Dużo moich znajomych w ten sposób trafiali w płeć dziecka i za każdym razem udawało im się trafić co chcieli [emoji2] ja kiedyś sprawdZałam do tyłu i faktycznie mi się tez zgadzało[emoji13]
Mi z córką się sprawdziło, teraz niby ma być chłopak jak sprawdzałam więc zobaczymy [emoji16]
 
I nadrobiłam te 6 stron 😀
Jestem z łódzkiego.
Wg chińskiego patrzyłam to wychodzi chłopak. U mojej bratowej córka miała być synem.
Co do imion... Mój mąż dla córki wymyślił Oliwia, a ja dla chłopca Fabian aczkolwiek mężowi się to nie podoba.
Teraz nie chcę z nim się kłócić o imiona, bo różnie bywa. Byle by zdrowe było ❤️
Cieszę się z ciąży jest to pierwsza ale strach też jest, np. boję się, że coś się nie rozwinie. A najbardziej się cieszę, że przez ciążę alergia mnie nie męczy! To jest mega plus, bo astma mnie zawsze męczyła i katar, a teraz leków brać nie muszę 😀
 
Mi się też już syndrom wicia gniazda włączył. Juz bym zmiejiala w domu, zmieniała meble myślę gdzie by jak ulokować bo jednak mało miejsca będzie choćby same ciuchy pomieścić itd . Z drugiej strony niby mnie mdli, a jakaś taka pustkę w brzuchu czuję i się zastanawiam czy tam wszytko ok. Wizyta dopiero na 6.10 A na ostatniej nie było jeszcze serca. Będę musiała powiedzieć jeszcze przed wizytą o ciąży bo będę musiała iść na badania poza tym po wizycie chce iść już na l4. Mam do czynienia z ludźmi do tego ten koronawirus, sezon grypowy. Juz mnie coś rozbierać zatoki bolą nos zatkany, wczoraj gardło bolalo. Normalnie poszlyby krople do nosa i ibuprom A tak sala noc się męczyłam. Muszę jechać do apteki po jakies bezpieczne specyfiki. A wy czujecie coś w brzuchu? Wiem ze to wczesjie ale nie mam nawet takiwgo uczucia rozpychania.
Ja czuję czasem jak pociągnie w brzuchu przy zmianie pozycji. Ale od 3 dni czuję coś dziwnego - takie nerwobóle raz z jednej, raz z drugiej strony brzucha. Ale za chwilę np.czuję na nodze, na ręce jakby w mięśniach.. dziwne to jest 🤔
 
reklama
Ja sobie obliczyłam znając datę ostatniego @. A że akurat mój mąż postanowił mnie zaskoczyc🙄 to po wszystkim sprawdziłam w który to dzień się wstrzelił i idealnie przed owulacja. Ja myślałam że gdzieś dopiero za rok się postaramy i masz😂
To jak przed owu to szansa na córke 😄
 
Do góry