reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja nawet nie wiem kiedy miałam owulacje , ostatnia miesiączke mialam 1 czerwca , a zaszlam w ciążę gdzieś w połowie sierpnia 😱
Ja sobie obliczyłam znając datę ostatniego @. A że akurat mój mąż postanowił mnie zaskoczyc🙄 to po wszystkim sprawdziłam w który to dzień się wstrzelił i idealnie przed owulacja. Ja myślałam że gdzieś dopiero za rok się postaramy i masz😂
 
reklama
U nas z chińskiego syn miał być córką:) Z opinii, ze córki robi się przed owulacja to tez teoretycznie powinnismy mieć córkę ;p
Teraz z chińskiego wychodzi syn, w ciąże zaszłam 3 dni przed owulacja :) Generalnie oby było zdrowe, ale bardzo bardzo chciałabym córeczkę. Syn chcialby bliźniaki- brata i siostrę, a mąż twierdzi ze bedzie kolejny chłopak 🤷🏻‍♀️

Ja jestem z granicy kujawsko- pomorskiego i warmiński- mazurskiego :)
 
Je jestem z woj. łódzkiego, mieszkam dokładnie w połowie drogi między Warszawą a Łodzią.
Też chciałam zerknąć na ten chiński kalendarz, ale nie mam zielonego pojęcia kiedy była owulacja, więc nic się nie dowiem. Ale... czuję, że u mnie będzie drugi chłopiec. Najbardziej podobają mi się imiona te na literę "M". W domu mam Miłosza, a teraz myślę nad Maksymilian lub Mieszko, ale mężowi coś w obu nie pasuje ;/ Jak już będzie znana płeć to się będziemy bardziej zastanawiać.
 
Ja sobie obliczyłam znając datę ostatniego @. A że akurat mój mąż postanowił mnie zaskoczyc🙄 to po wszystkim sprawdziłam w który to dzień się wstrzelił i idealnie przed owulacja. Ja myślałam że gdzieś dopiero za rok się postaramy i masz😂
Za rok już bedzie dzidziuś i będziecie się cieszyć😝
 
A jeszcze widziałam, że pisałyście o tym kiedy powiedzieć najbliższym o ciąży. Ja mam tutaj drobny problem ;/ Zawsze byłam zwolenniczką tego, żeby mówić później, w już nieco bardziej zaawansowanej ciąży (na pewno po 12 tygodniu, w pierwszej powiedzieliśmy w 14t). Tymczasem moja siostra ma termin porodu na początek listopada i w sumie się zastanawiam jak się powinno powiedzieć. Czy jeszcze przed jej porodem czy już po 🤔 ... wiecie tak po prostu chciałabym, żeby do końca zarówno ona jak i rodzice moi, czyli dziadkowie dziecka byli skupieni na jej dziecku i jej szczęściu, a nie się już rozmieniali na drobne i myśleli o tym, że będzie kolejny mniejszy bobas w przyszłym roku. Ale też do polowy listopada czy później może być trudno ukryć. Wy jak byście zrobiły?
 
Ciężko nadrobić posty😅 u mnie przeziębienia. Najgorzej, że niemowlak ma katar ;/ Mnie ciąża już dokucza od strony układu pokarmowego. Najgorzej🙈 Dziewczyny czy to możliwe, ze porodzie i przy kp owulacja mogla byc nawet 28dc? Bo gdyby termin z om mi się pokrył bylabym już w 8 tyg a tak dopiero 6. No ale skoro jest zarodek na razie się cieszę ;) Ja bym chciała drugą dziewczynkę. Ale.najważniejsze, żeby było zdrowe i donoszone👶💪Teraz sobie myślę, ze nie ma opcji innej niż taka, że co wizytę będzie dobrze, chociaż już mam nawet strach przed prenatalnymi, bo z córka miała markery wad genetycznych.
 
reklama
Do góry