reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
I to był traf 2 dni przed owulacja i wtedy też podobno jest szansa na dziewczynke więc jest duża szansa. Zobaczymy 🙂
No przed owu na dziewuszkę.
My jak staraliśmy się o dzieci to tak się bałam ze zaraz skończy się owu i dni płodne ze zaczynaliśmy już przed owu. No i mam 3 córki. Teraz było po owu, tzn tak mi się wydaje. Nie obserwowałam swojego cyklu jak postało Nowe bejbi więc trudno powiedzieć, ale wg moich obliczen już było ze dwa dni po owu. Ostatni dzień plodny... Nieźle hahaha
 
No to też nieźle pokomlikowane z tym okresem miałaś
Miałam nieregularne miesiaczki , brałam luteine na unormowanie miesiaczki . Od stycznia po braniu tabletek mialam co 28 dni , później znowu się zaczęły miesiączki nieregularne... A ze ostatni okres mieliśmy ciężki i nerwowy to tez zwalalam na to brak miesiĄczki. W połowie sierpnia piersi mnie bolały wiec postanowiłam zrobić test i wyszla jasna kreseczka ... Więc jak pomyślałam od czerwca do sierpnia trochę minęło ale kreska jasna, poszlam do lekarza a tam nic nie było... A jeszcze najlepsze to ze mój mąż za granicą pracuje ale pod koniec lipca był w Polsce to chyba wtedy musialam mieć dni płodne
 
reklama
Miałam nieregularne miesiaczki , brałam luteine na unormowanie miesiaczki . Od stycznia po braniu tabletek mialam co 28 dni , później znowu się zaczęły miesiączki nieregularne... A ze ostatni okres mieliśmy ciężki i nerwowy to tez zwalalam na to brak miesiĄczki. W połowie sierpnia piersi mnie bolały wiec postanowiłam zrobić test i wyszla jasna kreseczka ... Więc jak pomyślałam od czerwca do sierpnia trochę minęło ale kreska jasna, poszlam do lekarza a tam nic nie było... A jeszcze najlepsze to ze mój mąż za granicą pracuje ale pod koniec lipca był w Polsce to chyba wtedy musialam mieć dni płodne
Z pierwszym staraliśmy się 3lata żeby wyszło. Też miałam nieregularny okres. Brałam duphaston . Jak miałam tabletki miałam okres a jak miałam je odstawić na jakiś czas okres znikał. I w końcu w lutym kończyłam ostatnie opakowanie i udało się. A teraz to szok że dwie kreski. Okres miałam 30kwietnia . Pod koniec sierpnia na kontroli powiedział tylko "tu jest gotowy pęcherzyk ale do miesiąca będzie okres" i tu w pon 2krechy
 
Do góry