reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ja też byłam 4 lata na forum hak już się grupa umocniła i wszytskie dotarły zolozylysmy grupę na face bo wygodniej czytać dodawać foty
My się nawet spotykałyśmy z dziećmi potem. Akurat tak wyszło, że było nas dużo z jednego miasta 😄 bardzo fajny czas. Pamiętam jak przezywalysmy każdy poród. Ja z porodówki pisałam posty😂
 
Dziewczyny, mam pytanie. Zazwyczaj w ciąży włosy się wzmacniają i gęstnieją. A ja zauważyłam wzmożone wypadanie 🙁 tak samo brwi - przerzedzają mi się. Co to może oznaczać? Czy któraś z Was też tak ma?

Kochana ja w 1 ciąży strasznie zbrzydłam 😂😂 Nie jest powiedziane, że każdej ciężarnej włosy się wzmacniają. Niektóre kobiety reagują zupełnie inaczej na hormony 👅

Dziewczyny czy któraś miała torbiel w ciazy??

Ja miałam, ale na szyjce. Wchłonęła się w trakcie, rodziłam bez problemu. Aczkolwiek w 25 tygodniu zaczęła mi się skracać za szybko, ale lekarz powiedział, że nie ma to związku z torbielą. Na lekach doczekałam do 38tygodnia 😉
 
Ja czytałam że na poczatku ciazy serduszko może bić nawet tyle co nasze, dopiero później się rozkreca
No taka mam nadzieję. Bo ja z kolei czytałam ze norma jest 110 najmniej. Ale czytałam też dużo o tym, ze serduszko przyspieszyło. Widziałam jak bije, mam ten widok cały czas przed oczami.
 
Ja mam wizytę 21.09 ale jakoś nie oczekuje zbyt wiele po tej wizycie . Jest darmowa , jakby była płatna to bym odwołała . I potem 28.09 u innej lekarki już normalnie płatna .

@Eryka25 mam do Ciebie pytanie odnośnie Acardu i Clexane . Bierzesz oby dwa wieczorem ? Mi w sumie nikt nie powiedział jak to łączyć . Wcześniej miałam tylko Acard wieczorem .
Oby dwa wieczorem to na pewno nie. Ja biorę acard rano A clexane wieczorem. Ale wiem że dziewczyny biorą też odwrotnie.
Dziewczyny, mam pytanie. Zazwyczaj w ciąży włosy się wzmacniają i gęstnieją. A ja zauważyłam wzmożone wypadanie 🙁 tak samo brwi - przerzedzają mi się. Co to może oznaczać? Czy któraś z Was też tak ma?
Mnie się bardzo przetluszczają. Raczej się nie przerzadzily. Za to na twarzy nie wychodzi mi aż tyle pryszczów.
Na kiedy termin?


Dziewczyny zmienił mi się termin na 28.04 bo dzidzi urosło [emoji85] wyrzucicie mnie na kwietniowki?
Jak Ci z nami dobrze to pewnie że możesz tu z nami zostać :)
 
Hej hej zapomniałam napisać. Byłam wczoraj u gina wszystko ok. Z om było 8+0 Z usg 8+1. Serdusio bilo jak szalone.

Dziewczyny będziecie kupowały detektor tętna? Bardzo bym chciała ale słyszałam że można się najeść strachu
To nie będzie jeszcze kwiecień? :)
Edit: doczytałam już. Ja też jestem z granicy i jestem tu i tu :p
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny , a może miałyście podobna sytuacje do mojej i podniesiecie na duchu :( byłam wczoraj na prywatnej wizycie z której praktycznie nic się nie dowiedziałam ,lekarz nie zrobił nawet badania ginekologicznego ,jedynie USG z którego wychodzi 6t5d i jest pęcherzyk z zarodkiem i ciałkiem żółtym (słowa lekarza) ale jeszcze nie widzi akcji serca ,mówi ze jak za dwa tygodnie przyjdę do już będzie bić. Beta dwa dni temu niecałe 20tysiecy . Z córka w tym tygodniu serduszko już biło i w poprzedniej ciąży która niestety poroniłam . Martwię się ze serduszko już nie zabije bo to już prawie 7tc :(
 

Załączniki

  • 3B19783F-C184-4EE4-B486-EB515BA72514.jpeg
    3B19783F-C184-4EE4-B486-EB515BA72514.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 76
reklama
My się nawet spotykałyśmy z dziećmi potem. Akurat tak wyszło, że było nas dużo z jednego miasta 😄 bardzo fajny czas. Pamiętam jak przezywalysmy każdy poród. Ja z porodówki pisałam posty😂
My tez dawalysmy relacje z porodowki.
Miało być jedno spotkanie całości ale nie wyszło. Dziewczyny tam bliżej siebie się spotykaly. Do dziś mamy kontakt. I radzimy się teraz na inne tematy. Niektóre doczekały się nowych dzieci.
 
Do góry