reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Hej! Jak miło, że pamiętasz 🥰 u mnie na dobrze, czuję się gorzej 😜😜. Jutro man wizytę powinnam być jakoś w 7 + coś także zobaczymy. Ostatnio na usg był tylko pęcherzyk i ciałko żółte także jutro coś musi tam być 😜A co u Ciebie?
To jesteśmy w tej samej sytuacji, tylko ja wizytę mam w czwartek. No jutro to już na pewno zobaczysz serduszko ❤. Mnie złapało przeziębienie, zatoki. A do tego dochodzą mdłości i zmuszanie się do jedzenia. Naazie to chudnę a nie tyje 🙄
 
To jesteśmy w tej samej sytuacji, tylko ja wizytę mam w czwartek. No jutro to już na pewno zobaczysz serduszko ❤. Mnie złapało przeziębienie, zatoki. A do tego dochodzą mdłości i zmuszanie się do jedzenia. Naazie to chudnę a nie tyje 🙄
O kochana! Ja dziś katar nie do zniesienia, ból gardła i na koniec dnia, żeby było mało 🤢🤢🤢 wymiotował ma jak kot. Tragedia...
 
Ja również po USG . Wg USG 5t2d . Jest pecherzyk i zaczęło się pojawiać coś w srodku ,chyba zarodek . Wizyte mam za 2 tyg u tej Pani doktor . Mam heparynę, luteinę 2x dziennie i Acard mam brać 75g
Udało Ci się dostać darmową heparyne ?
Oj dziewczyny chwilę mnie nie było a tu tyle stron do nadrobienia😁
Ja mam wizytę dopiero 29, więc stresik jeszcze trochę będzie.
Od wczoraj męczą mnie mega mdłości. Jedynie jedzenie przynosi ulgę, ale nie mogę jeść 24/h bo za chwilę to bym się nie ruszyła. I te zawroty głowy, ktoś coś?
Mnie też dopadly zawroty głowy w ciągu dnia mam tak kilka razy. Na szczęście do jedzenia mnie nie ciągnie. Pamiętam że w ciąży biochemicznej ok 5t miałam tak że mnie mdlilo musialam cos zjesc. Moze jeszcze przyjdzie.
Też byłam dzisiaj na pizzy☺️ niestety pizza teraz odpada, bo po jednym kawałku już coś na żołądku czułam, a że jestem bardzo za pizzą to drugi kawałek też zjadłam i to był zły pomysł, bo tak mnie męczył żołądek, że szok.. Przed ciążą zjadłam z mężem na pół dużej i było ok 😁
To tak jak ja cheesburgera z maca. Tak mi było nie dobrze na żołądku że w samochodzie nie mogłam usiedziec.

O kurde to już nas jest z piątka alba szóstka z heparyną. Jak sobie radzicie z zastrzykami ?
Mnie dziś wyszedł siniak delikatny po wczorajszym ukłuciu, za to bardzo boli.
A dziś już miałam gorzej się nakłuć Ale co miałam zrobić 😥
 
reklama
Kobietki bolą was piersi? Mnie meeeega szczególnie gdy są "na luzie", a rano broń boziu dotknąć 😰 Macie jakiś sposób, żeby mniej bolało?
 
Do góry