reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Oj dziewczyny chwilę mnie nie było a tu tyle stron do nadrobienia😁
Ja mam wizytę dopiero 29, więc stresik jeszcze trochę będzie.
Od wczoraj męczą mnie mega mdłości. Jedynie jedzenie przynosi ulgę, ale nie mogę jeść 24/h bo za chwilę to bym się nie ruszyła. I te zawroty głowy, ktoś coś?
 
reklama
Hej dziewczyny! Cieszę się że i ja mogę do Was dołączyć [emoji3590]
Ostatni raz tutaj byłam na październikowych mamach 2018 i szczerze nie myślałam że tak szybko tu wrócę [emoji28]
Test z dzisiaj czyli 25dc, 4 dni przed @ [emoji846] na dniach powtórzę zwykły testowy, aż jestem ciekawa jakie będą krechy.
IMG_20200914_174949.jpeg
 
Cześć dziewczyny , jestem w 7t5d termin ba początek maja , niestety plamie od 3 tygodni... wczoraj zaczęłam plamić ze skrzepami krwi pojechałam do szpitala , plamienie jest bardzo słabe ale raz na jakiś czas skrzep się pojawia ☹☹ Czy są tu jakieś dziewczyny plamiace ? Co mówią Wam wasi lekarze ? U mnie niestety nie widać przyczyny ☹
A przepisał Ci lekarz luteinę albo duphaston?
Plamienia mogą być spowodowane niskim poziomem progesteronu. Ja brałam w 2 poprzednich ciążach.
 
Cześć dziewczyny , jestem w 7t5d termin ba początek maja , niestety plamie od 3 tygodni... wczoraj zaczęłam plamić ze skrzepami krwi pojechałam do szpitala , plamienie jest bardzo słabe ale raz na jakiś czas skrzep się pojawia ☹️☹️ Czy są tu jakieś dziewczyny plamiace ? Co mówią Wam wasi lekarze ? U mnie niestety nie widać przyczyny ☹️
Moja bratowe miała.na początku takie obfite krwawienia. W szpitalu dali leki i dom i później znów to samo. Dopiero na USG 3d lekarz.stwierdzil łożysko przodujace i u niej to było przyczyną. Ale że wzrostem maleństwa podniosło się i plemienia ustały.
 
reklama
Laski wyluzujcie. Widać hormony górą;) ja zaraz idę na pizzę. Bo ciągle za mną chodzi. Miłego dnia:)

Też byłam dzisiaj na pizzy☺️ niestety pizza teraz odpada, bo po jednym kawałku już coś na żołądku czułam, a że jestem bardzo za pizzą to drugi kawałek też zjadłam i to był zły pomysł, bo tak mnie męczył żołądek, że szok.. Przed ciążą zjadłam z mężem na pół dużej i było ok 😁
 
Do góry