reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

A jak u Was z bólem brzucha i ogólnie brzuchem? Mnie ciągnie momentami brzuch bardzo, tak jakbym była już hoho w ciąży. Do tego brzuch jest widoczny, ja go widzę,w pracy chowam, noszę luźne bluzki, brzuch jednak jest już zdecydowanie ciążowy. Może widać szybciej bo to juz 4 ciąza.
Na kiedy wg kalkulatorów macie termin?
Mi pokazuje różnie. Od 30 kwietnia do 2 maja... Ciekawe co wyjdzie na usg. Mam dosyć długie cykle, więc raczej obstawiam maj.
No nic. Miłego dnia, ja szykuje się do pracy.
 
reklama
To widzę że chyba jestem jedną z pierwszych na końcówkę, u mnie 26 maj
A jak u Was z bólem brzucha i ogólnie brzuchem? Mnie ciągnie momentami brzuch bardzo, tak jakbym była już hoho w ciąży. Do tego brzuch jest widoczny, ja go widzę,w pracy chowam, noszę luźne bluzki, brzuch jednak jest już zdecydowanie ciążowy. Może widać szybciej bo to juz 4 ciąza.
Na kiedy wg kalkulatorów macie termin?
Mi pokazuje różnie. Od 30 kwietnia do 2 maja... Ciekawe co wyjdzie na usg. Mam dosyć długie cykle, więc raczej obstawiam maj.
No nic. Miłego dnia, ja szykuje się do pracy.
 
Jeszcze czasem uczucie swędzenia[emoji848] Najczęściej gdy jestem na mieście lub gdy z psem chodzę po osiedlu...
U mnie to historia taka że ogólnie co miesiąc miałam tak że po owulacji do @ bolały mnie piersi. No i kilka dni przed @ przestawaly boleć. No a teraz kiedy przyszedł termin @ A piersi nadal bolały to już podejrzewałam że to może być to. I tak bolą do dzisiaj ale już mniej niż z początku. A sutki też zaswedza kilka razy za dnia i to tak jak mówisz zawsze w najmniej odpowiednim miejscu.
Dziewczyny super Wasze groszki. Gratuluję. Ja muszę dotrwać do 24 września. Wtedy wszystkiego się dowiem.
Trzymamy kciuki
A jak u Was z bólem brzucha i ogólnie brzuchem? Mnie ciągnie momentami brzuch bardzo, tak jakbym była już hoho w ciąży. Do tego brzuch jest widoczny, ja go widzę,w pracy chowam, noszę luźne bluzki, brzuch jednak jest już zdecydowanie ciążowy. Może widać szybciej bo to juz 4 ciąza.
Na kiedy wg kalkulatorów macie termin?
Mi pokazuje różnie. Od 30 kwietnia do 2 maja... Ciekawe co wyjdzie na usg. Mam dosyć długie cykle, więc raczej obstawiam maj.
No nic. Miłego dnia, ja szykuje się do pracy.
Boli mnie ale bez przesady. Najczęściej wieczorem przed pójściem spać. No i poczuje też czasami kilka razy za dnia. Ból jak @. Też mam czasami wrażenie napiętego brzucha. W pracy jak siedzę odpinam sobie guziczek [emoji28] ale ogólnie to mnie nic nie widać ja mam trochę swojego ciałka także na spokojnie.

Zbieram się do pracy, wczoraj i dziś mdłości chyba mnie nie dotyczą. Trochę boli głowa ale damy radę. Miłego dnia wszystkim ♡
 
A jak u Was z bólem brzucha i ogólnie brzuchem? Mnie ciągnie momentami brzuch bardzo, tak jakbym była już hoho w ciąży. Do tego brzuch jest widoczny, ja go widzę,w pracy chowam, noszę luźne bluzki, brzuch jednak jest już zdecydowanie ciążowy. Może widać szybciej bo to juz 4 ciąza.
Na kiedy wg kalkulatorów macie termin?
Mi pokazuje różnie. Od 30 kwietnia do 2 maja... Ciekawe co wyjdzie na usg. Mam dosyć długie cykle, więc raczej obstawiam maj.
No nic. Miłego dnia, ja szykuje się do pracy.
Ja termin z om 29.04 z usg 2.05 [emoji173]
 
A jak u Was z bólem brzucha i ogólnie brzuchem? Mnie ciągnie momentami brzuch bardzo, tak jakbym była już hoho w ciąży. Do tego brzuch jest widoczny, ja go widzę,w pracy chowam, noszę luźne bluzki, brzuch jednak jest już zdecydowanie ciążowy. Może widać szybciej bo to juz 4 ciąza.
Na kiedy wg kalkulatorów macie termin?
Mi pokazuje różnie. Od 30 kwietnia do 2 maja... Ciekawe co wyjdzie na usg. Mam dosyć długie cykle, więc raczej obstawiam maj.
No nic. Miłego dnia, ja szykuje się do pracy.

Mnie cały czas boli podbrzusze, już od dwóch tygodni (czyli od zagnieżdżenia), praktycznie bez przerwy. Ból podobny do menstruacyjnego. Nawet zaczęłam się trochę martwić, ale jutro mam wizytę i zapytam lekarza.
Myślisz, ze to coś złego?
Brzuch jest również wzdęty. Odnośnie kalkulatorów to ściągnęłam wczoraj aplikacje Preglife i jej wyliczeniami się na razie sugeruje 🙂
 
Dzien dobry, dzień zaczęłam ze strasznymi mdłościami i wymiotami, słabo się czuję. A dziś idę do 2 pracy, sprzątać dom . Dziś będę też widzieć się ze stwórca małego groszka, boję się co będzie chciał mi powiedzieć. U mnie wg OM dziś jest 4t1d a termin na 24 maj, akurat wtedy kiedy będę miała matury, ważne żebym zdążyła je napisać 🤣
 
Ja Tobie również❤️ kiedy masz wizytę?
W czwartek. Ale powiem Wam że zaczynam się martwić, gdy się kładłam spać zaczęły mnie boleć mocno plecy,gdy zaszłam w ciążę tak mi kręgosłup dokucza ale to był najsilniejszy ból jaki mialam dotychczas. A w nocy obudził mnie brzuch i nie mogłam spać, tez bolało mocno taki skurczowy ból i nie wiem co się dzieje juz zaczyna boleć mnie znowu ☹️
Popezednim razem pamiętam że obudziłam się na wpół połamana i z bolącym brzuchem, zaczęło się krwawienie i koniec ale wtedy juz plamilam w ciągu tygodnia po trochu. 😪😪😪
 
W czwartek. Ale powiem Wam że zaczynam się martwić, gdy się kładłam spać zaczęły mnie boleć mocno plecy,gdy zaszłam w ciążę tak mi kręgosłup dokucza ale to był najsilniejszy ból jaki mialam dotychczas. A w nocy obudził mnie brzuch i nie mogłam spać, tez bolało mocno taki skurczowy ból i nie wiem co się dzieje juz zaczyna boleć mnie znowu ☹
Popezednim razem pamiętam że obudziłam się na wpół połamana i z bolącym brzuchem, zaczęło się krwawienie i koniec ale wtedy juz plamilam w ciągu tygodnia po trochu. 😪😪😪
Kochana nie martw się tym tak. Myśl pozytywnie oby do czwartku! Wczoraj też mocno bolały mnie plecy, ale poleżałam i dziś spokój. U mnie wizyta dziś.
 
reklama
Cześć dziewczyny , jestem w 7t5d termin ba początek maja , niestety plamie od 3 tygodni... wczoraj zaczęłam plamić ze skrzepami krwi pojechałam do szpitala , plamienie jest bardzo słabe ale raz na jakiś czas skrzep się pojawia ☹☹ Czy są tu jakieś dziewczyny plamiace ? Co mówią Wam wasi lekarze ? U mnie niestety nie widać przyczyny ☹
Ja. Bylam nawet w szpitalu. Czekam aż pokaże się zarodek i serduszko. Mam krwiaka, ale lekarz nie wie czemu plamie. Biorę luteine 100mg 2x2 dziennie. W poprzedniej ciąży mialam żywą krew, skrzepy, krwiak się wylał. Dzidzia ma się dobrze i wariuje całymi dniami. A ja też planie juz w sumie 3 tydzien. Oby wszystko się jednak dobrze skończyło🙈
 
Do góry