reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Udało Ci się dostać darmową heparyne ?

Mnie też dopadly zawroty głowy w ciągu dnia mam tak kilka razy. Na szczęście do jedzenia mnie nie ciągnie. Pamiętam że w ciąży biochemicznej ok 5t miałam tak że mnie mdlilo musialam cos zjesc. Moze jeszcze przyjdzie.

To tak jak ja cheesburgera z maca. Tak mi było nie dobrze na żołądku że w samochodzie nie mogłam usiedziec.

O kurde to już nas jest z piątka alba szóstka z heparyną. Jak sobie radzicie z zastrzykami ?
Mnie dziś wyszedł siniak delikatny po wczorajszym ukłuciu, za to bardzo boli.
A dziś już miałam gorzej się nakłuć Ale co miałam zrobić [emoji26]
Tak, to znaczy dziś wykupiłam na ryczałt bo system się zawiesił ale po wizycie dostałam kod na darmową z oznaczeniem C. Więc nie ma różnicy jaki to lekarz czy NFZ czy prywatnie :)

Teściowa mnie instruowała jak zrobić ten zastrzyk.Nie było źle tylko za wolno wbiłam i szczypalo. Jutro zrobię to zdecydowanym ruchem :)
 
reklama
Tak, to znaczy dziś wykupiłam na ryczałt bo system się zawiesił ale po wizycie dostałam kod na darmową z oznaczeniem C. Więc nie ma różnicy jaki to lekarz czy NFZ czy prywatnie :)

Teściowa mnie instruowała jak zrobić ten zastrzyk.Nie było źle tylko za wolno wbiłam i szczypalo. Jutro zrobię to zdecydowanym ruchem :)
A z oznaczeniem C to całkowicie darmowa czy z refundacją i wtedy kosztuje ok 30 zł chyba ?
 
To faktycznie duży przyrost wagi w ciąży. Ja się muszę wziąć za siebie i swoją dietę ;(
Ja też się muszę wziąć za siebie... dobrze nie rozpoczęłam A już 2kg na plusie. Nie mam pomysłu na zdrowe gotowanie
Cześć dziewczyny , jestem w 7t5d termin ba początek maja , niestety plamie od 3 tygodni... wczoraj zaczęłam plamić ze skrzepami krwi pojechałam do szpitala , plamienie jest bardzo słabe ale raz na jakiś czas skrzep się pojawia [emoji3525][emoji3525] Czy są tu jakieś dziewczyny plamiace ? Co mówią Wam wasi lekarze ? U mnie niestety nie widać przyczyny [emoji3525]
Hej ja mam 7+4 z usg 2 dni mniej. Plamie od początku niestety lekarz też nie widzi nic zlego...
 
Ja też się muszę wziąć za siebie... dobrze nie rozpoczęłam A już 2kg na plusie. Nie mam pomysłu na zdrowe gotowanie Hej ja mam 7+4 z usg 2 dni mniej. Plamie od początku niestety lekarz też nie widzi nic zlego...
Moja waga na szczęście stoi w miejscu. W pierwszej ciąży na początku schudłam 3 kg A startowałam z wagi 60kg. Teraz startuje z wagi 52 kg. Ja uwielbiam gotować Ale nie jest to delikatne jedzenie. Owszem zdrowe czasem trochę tłuste, na maselkach na śmietanie. A powinnam się pilnować żeby nie jeść tłustego i smazonego.
Nie chce mi się gotować sobie innego i reszcie rodziny innego. Więc póki będzie dobrze to wyposrodkujemy to jakoś :)
 
To jesteśmy w tej samej sytuacji, tylko ja wizytę mam w czwartek. No jutro to już na pewno zobaczysz serduszko ❤. Mnie złapało przeziębienie, zatoki. A do tego dochodzą mdłości i zmuszanie się do jedzenia. Naazie to chudnę a nie tyje 🙄
Mi też jakoś nie specjalnie chce się jeść ale to się może zmienić szybko. Staram się jeść male porcję, bo jak zjem za dużo to od razu mnie ścina i muli.
 
reklama
Do góry