reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jetkaa tyle przeszłaś myślę że dopiero po tej sekcji zaznasz spokój, boisz się że ta nie wiadoma w końcu zniknie.
Ściskam mocno. Trzymaj się kochana . Pisz do nas może jakoś Cię wesprzemy.
 
reklama
I jak sytuacja? My jutro dopiero może zaczepimy.

Dzisiaj zniknęła wysypka i węzły też mniejsze ale zobaczymy co powie pediatra w poniedziałek..
U nas jeszcze pneumokoki i 6w1 ale teraz to już jestem zestresowana całym tym zdarzeniem i nie wiem kiedy pójdziemy..

Szczepią u Was w piątki? U nas tylko wt/ śr/ czw
 
Hej dziewczyny!
dawno, dawno tutaj nie zaglądałam - przeleciałem powierzchownie forum, ale postaram się nadrobić zaległości jakoś teraz bo będę mieć sporo czasu na to.

@Jetkaa tak bardzo mi przykro Jak wczoraj przeczytałam kilka ostatnich postów nie mogłam opanować się od łez. Żadne słowa nie ukoją Ciebie od bólu i straty, dlatego przyjmij jedynie moje ogromne kondolencje i wyrazy współczucia. Nie wiem co jeszcze mogłabym napisać, powiedzieć bo to jest bardzo ciężkie czasem przelać w słowach to co się tak ma naprawdę chce powiedzieć... byłaś i jesteś bardzo dzielna, a Oskarek - kochany aniołek z pewnością w końcu zaznał spokój bez bólu i cierpienia. Jeżeli potrzebujesz pomocy - mój numer telefonu masz, więc jeśli jakkolwiek mogłabym Ci ulżyć w cierpieniu proszę napisz.
 
Dzisiaj zniknęła wysypka i węzły też mniejsze ale zobaczymy co powie pediatra w poniedziałek..
U nas jeszcze pneumokoki i 6w1 ale teraz to już jestem zestresowana całym tym zdarzeniem i nie wiem kiedy pójdziemy..

Szczepią u Was w piątki? U nas tylko wt/ śr/ czw
No oby wszystko minęło. Napisz w poniedziałek co powiedział. My dzisiaj bo mamy zaległe i dlatego lekarz już karze przyjść a tak to tylko szczepienia mamy w czw.

MB91 naprawdę długo Cię nie było, nawet myślałam o Tobie niedawno. Napisz co u Was?
 
No oby wszystko minęło. Napisz w poniedziałek co powiedział. My dzisiaj bo mamy zaległe i dlatego lekarz już karze przyjść a tak to tylko szczepienia mamy w czw.

MB91 naprawdę długo Cię nie było, nawet myślałam o Tobie niedawno. Napisz co u Was?
A no bo ja po pół roku od porodu już wróciłam do pracy ‍♀ Musiałam bo dalej ta sprawa z moim macierzyńskim w sądzie jest.
Bardzo ogólnie to :
- przeprowadziliśmy się z 3miasta do wielkopolski do mojego rodzinnego miasta,
- jesteśmy już kilka ładnych miesięcy po ślubie (wzięliśmy w roczek Zuzy po cichaczem - rodzina nic nie wiedziała do momentu kiedy nie przyszliśmy na msze),
- byłam z Zuzą w szpitalu - wyszłyśmy wczoraj bo miała/ma paskudne zapalenie jamy ustnej z aftami etc i trochę zaczęła się odwadniać,
- no i jestem w ciąży - 6 tydzień w trakcie. Boje się trochę bo zaszłam od razu po poronieniu (poroniłam w sierpniu teraz) - mamy wrzesień a ja w trakcie 6tc. Wiecie że jestem panikara ‍♀️ Ogólnie to czas zasuwa mi niemiłosiernie - widzę po Zuzi jak szybko rośnie.
 
reklama
A no bo ja po pół roku od porodu już wróciłam do pracy ‍♀ Musiałam bo dalej ta sprawa z moim macierzyńskim w sądzie jest.
Bardzo ogólnie to :
- przeprowadziliśmy się z 3miasta do wielkopolski do mojego rodzinnego miasta,
- jesteśmy już kilka ładnych miesięcy po ślubie (wzięliśmy w roczek Zuzy po cichaczem - rodzina nic nie wiedziała do momentu kiedy nie przyszliśmy na msze),
- byłam z Zuzą w szpitalu - wyszłyśmy wczoraj bo miała/ma paskudne zapalenie jamy ustnej z aftami etc i trochę zaczęła się odwadniać,
- no i jestem w ciąży - 6 tydzień w trakcie. Boje się trochę bo zaszłam od razu po poronieniu (poroniłam w sierpniu teraz) - mamy wrzesień a ja w trakcie 6tc. Wiecie że jestem panikara ‍♀ Ogólnie to czas zasuwa mi niemiłosiernie - widzę po Zuzi jak szybko rośnie.
Gratulacje. Spokojnej ciąży :)
 
Do góry