reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
A ja muszę zrobić eksperyment i zostawić mała sama żeby spala sama i zobaczę czy prześpi całą noc, bo śpimy we dwie na łóżku, dziewczyny ma je jakieś pomysły na zabezpieczenia do takich rozkladanych kanap żeby dziecko nie spadło?
 
Moja przesypia cała noc, czasem się pojeczy przez sen jak jej smoczek wypadnie albo na zęby. Nam jeszcze też nie wyszły te 3 i aż się boję co to będzie jak Wy tak tu opisujecie co u Was się dzieje. :)
 
Dziewczyny mogą się zdarzyć jeszcze ulewania ? Od paru dni mamy takie epizody, i nie wiem czy panienka za dużo je, czy coś innego
 
@Blondynka1988, współczuje.. u nas starszy syn też co chwile kaszle przez przedszkole [emoji17]

@Jetkaa, jak się trzymasz kochana??

@kjsko, u nas raz na jakiś czas się zdarzy jak za łapczywie wypije mleko lub zje za dużo, a pózniej wygłupiają się z bratem.

U nas kiepska noc wczoraj i dziś też się zapowiada nieciekawie.. stan podgorączkowy miedzy 37,3 a 38 i straszna płaczliwość [emoji17] przebiła nam się trójka górna i chyba walczy teraz z drugą [emoji17]
 
Ja się boje tych trójek, co to będzie. U nas na razie jedna czwórka się przebiła a lecą następne i mam wrażenie że wszystkie na raz.
 
reklama
Laurze już wychodzą trójki w dzień jeszcze spoko, ale w nocy budzi się z krzykiem i płaczem. I tak kilka razy. Podaje jej Ibum w syropie, ale i tak ja pewnie boli. Może jeszcze z kilka dni i jej się przebija, bo już widać przez dziąsła... Oj biedne te nasze dzieciaczki.
Ja się boje tych trójek, co to będzie. U nas na razie jedna czwórka się przebiła a lecą następne i mam wrażenie że wszystkie na raz.
 
Do góry