reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Wczesniejsze szczepienia przechodzil bez problemowo. A z zabkami od poczatku bylo ciezko, mysle ze szczepionka troche oslabila organizm i dlatego zabki jeszcze bardziej podraznione. Bylismy na kontroli to dostalismy dodatkowo lek w sprayu do psikania i ponoc buzia zawsze dlugo sie goi. Dziecko jak to dziecko wszystko pcha do tej buzi i dodatkowo podraznia :-/

Masz racje [emoji6] my leczyliśmy plesniawki prawie 1,5 tygodnia
 
reklama
Hej ciocie:) jutro mamy wyjsc ciocie tfu tfu;) ale powiem wam ze nie tyle boje sie jego choroby co tego ze znowu mi cos zlapie.. Szymon ma katar i panikuje baardzo.. Mialam wyjść z pompa co mu w nocy mleko podaje ale profesor zmienil zdanie i mu bede ja w nocy podawać.. Co 2 h przez 24.. I miedzy czasie leki z odstepem 30min między kamieniami.. Ale najgorsze ze robi duzy brzuch po bolusach:\ a pompa podawala równo i było ok:\i boje sie tego ze go będzie zas bolec:\\
Dom- super. Porozmawiaj z lekarzem, niech da mu pompę, przecież Ty musisz jakoś funkcjonować, snu potrzebujesz. Można pompa nocą, a w dzień Ty?
 
Link do: caltha my wlasnie tez mielismy omnitrope pen 10 a teraz to drugie.. Dzis bedzie pierwsza dawka tego leku:) oby to na nas zadzialalo kurczę tylko w tym nasza nadzieja... Zeby było lepiej.. Ehh.
Link do: basia89 nie nie ma mi kto pomoc bo kazdy z np mojej rodziny sie boi oskiego.. Bo on sie zezlosci i placze tak ze sie zapomina.. Mały odstep bo duzo ma lekow.. I 12karmien co 2 h.. I miedzy czasie leki zaczynam mu podawac od 7 30 i ostatni lek ma o 24tej.. I musze to wcisnac między karmienie.. Nie mowiac juz o podpinaniu hiperki gdzie nam zajmuje to z 25min..bo mysze dostrzyknav witaminy do worka.. Aktywowac go.. Podlaczyc pompe i przepuścić hiperke przez dren tak zeby nie było powietrza.. Potem polaczyc dren z przedłużaczem a z przedłużacza do broviaka itp.. Miedzy czasie zastrzyk z hormonu..takze ciągle cos z malym robie.. I do tego wiadomo zajac go pobawić. Ugotwac troche ogarnąć mieszkanie z szymkiem pobawiv sie... Doba w dobie to malo..ale jakos daje rade.. Byle by wyjsc..
 
Dom- super. Porozmawiaj z lekarzem, niech da mu pompę, przecież Ty musisz jakoś funkcjonować, snu potrzebujesz. Można pompa nocą, a w dzień Ty?
gadalam z profesorem ta pompa jedt typowa szpitalna jej sie nie wynajmuje . ale powiedzialam mu ze kuzwa ciężko bedzie.. A pompe znam bardzo dobrze..potrafie ja obsługiwać i chyba sie uda wyjsc z pompa;) to juz nie będzie wstawanie co 2h a co 3 wiec trochę lepiej a tym bardziej ze malego nie bedzie bolec bo ja 30ml mu daje z 10min a pompa 50ml w 3 h;)
Ale powiem Wam ze nie boje sie go zabrac ze jest tak chory ale boje sie ze znowu cos sie wydarzy ze z plucami sie zas bedzie cos dziac:\
 
gadalam z profesorem ta pompa jedt typowa szpitalna jej sie nie wynajmuje . ale powiedzialam mu ze kuzwa ciężko bedzie.. A pompe znam bardzo dobrze..potrafie ja obsługiwać i chyba sie uda wyjsc z pompa;) to juz nie będzie wstawanie co 2h a co 3 wiec trochę lepiej a tym bardziej ze malego nie bedzie bolec bo ja 30ml mu daje z 10min a pompa 50ml w 3 h;)
Ale powiem Wam ze nie boje sie go zabrac ze jest tak chory ale boje sie ze znowu cos sie wydarzy ze z plucami sie zas bedzie cos dziac:\
Byłoby super z tą pompą :) trzymam kciuki. A w domu nawet jeden dzień to zawsze lepiej niż szpital :*
 
@Jetkaa jesteś wielka napewno dasz radę, podziwiam Cie i trzymam za Was kciuki ja czasem mojej dwojki ogarnąć nie mogę i chce zwariować. A Oski napewno w domu poczuje się lepiej, a i brat pewni sie ucieszy z tego. Mocno trzymamy za Was kciuki i jestesmy z wami myślami.
 
@Jetkaa super, ze wychodzicie. :)
Naprawdę dzielna kobieta z Ciebie :)

ja wolę szczepienie MMR, bo Priorix ma w składzie laktozę a u nas jest jej nietolerancja.

Ja właśnie wróciłam z receptą na priorix bo u nas nie ma. Wybrałam z powodu mniejszej ilości substancji dodatkowych . A jak u Was z jajkiem? Bo szczepionki w składzie mają białko jaja kurzego
 
gadalam z profesorem ta pompa jedt typowa szpitalna jej sie nie wynajmuje . ale powiedzialam mu ze kuzwa ciężko bedzie.. A pompe znam bardzo dobrze..potrafie ja obsługiwać i chyba sie uda wyjsc z pompa;) to juz nie będzie wstawanie co 2h a co 3 wiec trochę lepiej a tym bardziej ze malego nie bedzie bolec bo ja 30ml mu daje z 10min a pompa 50ml w 3 h;)
Ale powiem Wam ze nie boje sie go zabrac ze jest tak chory ale boje sie ze znowu cos sie wydarzy ze z plucami sie zas bedzie cos dziac:\

Super jak się uda z pompa ! [emoji6] wierze, że tym razem obejdzie się bez chorob [emoji6]
 
reklama
Hej dziewczyny;) my w domku jestesmy ja Oski Damian i Szymon :) wszyscy razem :) noi pompa hehe. Dzis pierwsza noc malemu troche saturacja spadala ale to dlatego ze mocno spal.. I zaloze sie ze gdyby nie pulsometr i to ze nas alarmuje maly by nawno zapadl na śmierć lozeczkowa.. Bo w kazda noc musze go obudzic albo poruszac... Szymonek zadowolony chodz ciezko sie mu przystosować ze juz oski jest.. Bo musi uwazac.. Na te wszystkie kabke podpiete.. I to wszystko.. Ale dzien dwa i bedzie ok :) ale powiem Wam ze wczoraj mnie nasz oddzial zaskoczył.. Wczoraj się pakujemy. Przychodzi moja ulubiona pielęgniarka i wola nas z oskim na korytarz ze cos tam.. A my z Damianem juz w stresie.. Zaczelam sie bać czy profesor nam nie chce czegoś powiedzieć:\ noi wychodzimy z naszej sali i wszyscy zaczeli spiewac malutkiemu sto lat!;) profesore zastępca.lekarz.dietetyczka.szkoleniowa.oddzialowa.pielegniarki i inne mamy.. Bylam w szoku! Czekal malego torcik z swieczka!;) malemu jak pokazalam torcik zrobil taaaakiego zeza hehe:) pomyslelismy zyczenie i zdmuchlam swieczke;) naprawdę zaskoczylo mnie to wszystko:)
 
Do góry