reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jutro kochane wychodzimy... Oski mi śpi w nocy 3/4h mam nadzieje ze w domu bedzie lepiej spac bo juz naprawdę jestem zmęczona.. A zeby go uspic to jest tragedia.. Ma problem z kupami.. Bo ma slabe miesnie brzucha i mu wywala brzuch jak balon.. I przed spaniem musze sie niezle umeczyc zeby kupe zrobil chociaz i tak kończy sie na rurce albo Czopku.. Potem dostaję nurofen ... Potem inhalacje zeby sie wyciszyl i nic.. Dopiero musi paść ze zmęczenia:\ ok24.do 3/4rano spi i tyle.. Takze spi jeszcze gorzej noz noworodki:\

Ale tak chce juz wyjść do domu.. Wiem ze dam rade. Ciesze sie.. Bardzo .. Wieczorem ide na zakupy musze kupić na wszelki wypadek wlasnie rurke,Czopki itp.. Kupilismy tez tlen do wozka w razie w.. Jak bym chciala wyjść na spacer.. Czy do auta jak by coś sie działo
 
reklama
Jutro kochane wychodzimy... Oski mi śpi w nocy 3/4h mam nadzieje ze w domu bedzie lepiej spac bo juz naprawdę jestem zmęczona.. A zeby go uspic to jest tragedia.. Ma problem z kupami.. Bo ma slabe miesnie brzucha i mu wywala brzuch jak balon.. I przed spaniem musze sie niezle umeczyc zeby kupe zrobil chociaz i tak kończy sie na rurce albo Czopku.. Potem dostaję nurofen ... Potem inhalacje zeby sie wyciszyl i nic.. Dopiero musi paść ze zmęczenia:\ ok24.do 3/4rano spi i tyle.. Takze spi jeszcze gorzej noz noworodki:\

Ale tak chce juz wyjść do domu.. Wiem ze dam rade. Ciesze sie.. Bardzo .. Wieczorem ide na zakupy musze kupić na wszelki wypadek wlasnie rurke,Czopki itp.. Kupilismy tez tlen do wozka w razie w.. Jak bym chciala wyjść na spacer.. Czy do auta jak by coś sie działo
Będzie dobrze :) a my jutro odbieramy hormon
 
@Jetkaa, trzymam za Was kciuki. Bedzie dobrze !
A tak dla pocieszenia, mój agent zdrowy, a budzi się co 3-4h, a od trzech dni pije w nocy mleko co 2,5h! Także jeszcze gorzej niż noworodek! [emoji6]
 
Dziewczyny Wasze dzieci tez maja duze gazy zwlaszcza w nocy? moja przez to nie spi, podnosi nozki do gory i budzi sie co godzinę, a jakiej konsystencji obiadki podajecie?
 
Dziewczyny Wasze dzieci tez maja duze gazy zwlaszcza w nocy? moja przez to nie spi, podnosi nozki do gory i budzi sie co godzinę, a jakiej konsystencji obiadki podajecie?
U nas od czasu do czasu puszcza bączki, ale to jak śpi. Nie przebudza się, nie podnosi nóżek. Laura je normalne obiady takie jak ja.
 
reklama
Twoja Córcia dla mnie hit :) niesamowicie szybko to jedzenie załapala, u nas niestety idzie to trochę wolniej
Haha i Twój Maluszek załapie :) sama na razie nie je, bo sie kilka razy zadławiła i się boję jej dawać jeszcze żeby sama gryzła, tym bardziej że nie ma jeszcze zębów :) a Ty co dajesz papki? Czy wprowadziłas a nie chce jeść?
 
Do góry