reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Powyzej 38 stopni dziecka sie nie karmi tylko sciaga mleko laktatorem. Jak minie goraczka mozna karmic dalej. Tak bynajmniej mi mowiono przy pierwszym dziecku :)
 
Dziewczyny wychodzimy na przepustke w ten czwartek!!!!!!!!:)) jeeee!:) oski wazy 3700g tfu tfu odpukac idzie do przodu.. Oby sie nie cofal.. Nauczylam sie wszystkiego co mam jak dawac i w pojutrze idziemy na 2 tyg do domu:) jejku tak sie ciesze.. A z drugiej strony boje. A po za tym nie mamy nic w domu.. Moze jutro zrobimy jakies szynkie zakupy na gwiazdke bo myslalam ze weekend pojezdze popatrze a tu taka niespodzianka;)
 
Dziewczyny wychodzimy na przepustke w ten czwartek!!!!!!!!:)) jeeee!:) oski wazy 3700g tfu tfu odpukac idzie do przodu.. Oby sie nie cofal.. Nauczylam sie wszystkiego co mam jak dawac i w pojutrze idziemy na 2 tyg do domu:) jejku tak sie ciesze.. A z drugiej strony boje. A po za tym nie mamy nic w domu.. Moze jutro zrobimy jakies szynkie zakupy na gwiazdke bo myslalam ze weekend pojezdze popatrze a tu taka niespodzianka;)
Cudownie. Bardzo się cieszę. Oby to były spokojne święta. I czekam na zdjęcia spod choinki całej rodziny.

Kurde, w przypadku jak Wasz, powinni hormon dać z automatu i w międzyczasie formalności finalizować. Co za durne państwo :/
 
Wytlumaczcie mi bo może coś nie doczytałam, czemu minister zdrowia decyduje o harmonie?
To bardzo drogi lek. No i ma swoje skutki uboczne, jego wydawanie jest ściśle kontrolowane. Zwłaszcza, że zdarza się handel na czarnym rynku lękiem refundowanym, tzn. "patologia" potrafi sprzedawać kulturystom lek przeznaczony dla swojego dziecka
 
reklama
Do góry