reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Super zdjęcia dziewczyny :) chłopaki cuda [emoji7] Oski jak pięknie wygląda [emoji176]
U Laury dopiero Mikołaj przyjdzie jutro i w święta. Ale za to mama zaszalała w sklepach i znowu wróciłam z całą torbą ciuszków dla małej, więc coś tam dostała haha [emoji23]
Mama też poszła się odhamic do fryzjera i wróciła nie ta mama, haha z długich włosów zrobiły się krótkie do ramion [emoji85]a jak Laura zaglądała jak wróciłam do domu [emoji23]
 
Basia i Jetkaa. Super chłopaki :)

Hope rym pierwsza klasa :D.

U nas dziś urodzinowo i mikolajkowo mój mlodszy syn 12 lat skończył :)także torcik był i prezenty.

Agunia93 pamiętam jak moja mama przyszła do fryzjera odmieniona to jej wnuczek niepoznał zareagował rykiem biedny .Głos był babci ale nie wyglad.:biggrin2:
 
Basia i Jetkaa. Super chłopaki :)

Hope rym pierwsza klasa :D.

U nas dziś urodzinowo i mikolajkowo mój mlodszy syn 12 lat skończył :)także torcik był i prezenty.

Agunia93 pamiętam jak moja mama przyszła do fryzjera odmieniona to jej wnuczek niepoznał zareagował rykiem biedny .Głos był babci ale nie wyglad.:biggrin2:
Haha tez miałam taką sytuację, siostra ma synka 4letniego. Prostowała mi włosy, młody siedział cicho w pokoju aż w końcu siostra poszła zobaczyc co on tam robi. A on do niej, że boi się tej pani w pokoju co siedzi tyłem haha. Musiała przyjść za rękę pokazać, że to byłam ja [emoji23][emoji23]
 
Hehehe śmieszne historie;) moj zas mi mowo jak jestem wymalowana mamus jestes sliczna a jak mnie widzi w dzien bez makijazu mowi mamus Ty to troche brzydka jestes :) przynajmniej szczery;) i wez sie tu nie maluj :)
 
Cudne chlopaki....wszystkie trzy ....Boski Oski wymiata :D. Jestes cudowna mama Jetkaa. Trzymam kciuki za dobre wyniki Oskiego.
Igus dzis na prezent od Mikolaja szczepionke dostal....i spi niespokojnie bardzi i kicha i nos zatkany....a ja z nerwow chleb wstawilam bo nie pospie echh.
Czy cos zlego sie stanie jak on po tej szczepionce sie rozchoruje? Bo u nas Mloda prycha od wtorku, o czym mowilam lekarce.
Ale mam nerwa!
 
reklama
Cudne chlopaki....wszystkie trzy ....Boski Oski wymiata :D. Jestes cudowna mama Jetkaa. Trzymam kciuki za dobre wyniki Oskiego.
Igus dzis na prezent od Mikolaja szczepionke dostal....i spi niespokojnie bardzi i kicha i nos zatkany....a ja z nerwow chleb wstawilam bo nie pospie echh.
Czy cos zlego sie stanie jak on po tej szczepionce sie rozchoruje? Bo u nas Mloda prycha od wtorku, o czym mowilam lekarce.
Ale mam nerwa!
U mnie bylo tak ze po 1 szczepionce (tej juz jak bylismy w domu) Wera dostala kataru. Wiec jechalam z nia do osrodka tam zrobili badania z krwi czy to tylko male przeziebienie czy robi sie cos wiekszego. Miala wtedy przepisana tylko witamine c i inhalacje sola i jej przeszlo. Pewnie dlatego ze byla na cycku wiec wszystko lagodniej przechodzila.
 
Do góry