reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

My nie mamy telewizora :D ale u dziadków jest i początkowo nie mógł głowy odwrócić tak się patrzył. Teraz już nie zwraca uwagi.

Telegon niestety jest u niego na celowniku cały czas mimo, że ma swój - zabawkę.
 
reklama
Hej
Troszkę tu nie zaglądałam ale widzę że forum nie ucichło;)
U nas dziewczyny na antybiotykach, Oliwia od wtorku a starsza mimo tego że pierwsza zachorowała i małą zarazila to antybiotyk ma od piątku mam nadzieje że do wtorkowej wizyty bedzie juz dobrze.
Moja też leniwa obraca się tylko na brzuszek podnosi sie na raczkach albo pupcie podnosi a pół roku już skończyła starsza na pół roku już siedziała a teraz dłużej poczekamy. Zębów jeszcze niemamy ale widać ze bardzo jej dokuczają. U nas codziennie jakiś obiadek ze słoiczka i jakiś owoc kaszek nie daje jakoś sie przekonać nie mogę.

@Hope @basia89 zdrówka dla chłopców trzymam kciuki żeby wyniki były coraz lepsze.

Gratuluje wszystkim maluszkom pierwszych ząbków.
@Jetkaa super że coś wkoncu sie u was wyjaśnia no i że z Oskarkiem lepiej. A wiadomo już coś konkretniej?

Postaram się częściej zaglądać:biggrin2:
 
U nas pobudka o 5... Fakt, że dziecię padło o 19.30 i ja dość szybko też poszłam spać, no ale... Pewnie za około godzinę znów przyjdzie sen.
 
@Katerina1985 to Ci współczuję :) @paaulaa90 jakieś te majówki nasze to straszne leniuszki [emoji23]
Dziewczyny moja teraz strasznie się ślini na zęby i dostała takie krostki i pod okiem też, bo często je ociera czy Wy też przez to przechodziłyście? Wątpię żeby to była alergia pokarmowa, bo wydaje mi się że miałaby na całym ciele.
IMG_20181112_151518.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181112_151518.jpg
    IMG_20181112_151518.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 585
@Katerina1985 to Ci współczuję :) @paaulaa90 jakieś te majówki nasze to straszne leniuszki [emoji23]
Dziewczyny moja teraz strasznie się ślini na zęby i dostała takie krostki i pod okiem też, bo często je ociera czy Wy też przez to przechodziłyście? Wątpię żeby to była alergia pokarmowa, bo wydaje mi się że miałaby na całym ciele. Zobacz załącznik 915854
To od zębowej śliny, ona jest kwaśna i dlatego. Może też się odparzać
 
@Katerina1985 to Ci współczuję :) @paaulaa90 jakieś te majówki nasze to straszne leniuszki [emoji23]
Dziewczyny moja teraz strasznie się ślini na zęby i dostała takie krostki i pod okiem też, bo często je ociera czy Wy też przez to przechodziłyście? Wątpię żeby to była alergia pokarmowa, bo wydaje mi się że miałaby na całym ciele. Zobacz załącznik 915854
Mamy czasem takie krostki pod ustami ale znikają po nocy i też myślę że to od śliny.
 
reklama
@Agunia93 - mój mały to zaczął tak wszystko w jednym czasie ale na pewno miał już skończone 6 msc najpierw chyba usiadł potem raczkował.

Co do usg głowy to teraz nikt nie karze go robić mi to zasugerował neurolog jak poszłam przed szczepieniami aby profilaktycznie zrobić.

Takie krostki to i u Nas się czasem pojawiają potem znikają. Ja małemu dzisiaj zmiksowałam naszą zupę pomidorową na króliku z natką i makaronem, bardzo mu zasmakowało.. nie wiem tylko czy nie za wcześnie na pomidory :p będę obserwować po prostu :)

Ogólnie moje dziecko to mały żarłok ale ciesze się i myślę ze za jakiś msc wprowadzimy nabiał.

A jak u Was z jedzenie kaszek ? Kupujecie te gotowe czy same robicie ?

U mnie to pół na pół ostatnio kupiłam zwykłą kaszę manną, zrobiłam ją na wodzie i dodałam jabłko, banana i troszkę masełka. Zblendowałam i zajadał :) co do kupny to też je ale ciągle nie mam przekonania do nich, a czasem po prostu nie chce mi się rano bawić z tą manna i wolę kupną zalać gorąco wodą :D

Dzisiaj mój mąż zabrał małego na kilka godzin i miałam wolne i co zabawne nie wiedziałam co zrobić z tym wolnym czasem.

Paradoks macierzyństwa jak dla mnie ? z Jednej strony marze żeby zostać na chwilę sama, odpocząć, a jak zostaje i mija więcej niż 2 h to już mi źle i dzwonie i pytam za ile będziecie ? haha
 
Do góry