reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
My chyba kupimy pchacz jakiś albo szczeniaczka uczniaczka. Teraz kupuję też ciągle jakieś zabawki, a to grająca ośmiornica lamaze, a to garnuszek na klocuszek z FP, telefon ze skip hop. Myślę nad klockami. Lego? Starsza się nie bawiła ale może synek?
 
Cześć kochane.
My o Mikołaju nie myslimy jeszcze choc wiem ze powinniśmy... Boje sie Swiat ze spędzimy w szpitalu:( ja oski razem a moj i straszak razem:( bo nie zostawie Oskiego samego w Swieta w szpitalu;(

Oski dzis jest bez tlenu.. W koncu.. Oby utrzymal saturacje.. Mowilam Wam ze podekrzewaja 2 choroby... I diagnoza sie potwierdzila.. Oski choruje na niewydolosc wielo chormonalnej... Nie wiadomo jedynie czy przysadki czy kory.. Do tego potrzebne badanie rezonasnem ale jak go zaintubuja Oski moze nie podjac sie sam oddychania:( cieszyłam sie ze to moga być chormony... Ale okazalo sie ze nie wszystkie moze dostawać choromonow.. A chormony niektóre to sterydy i oskiemu serce moze nie wytrzymać... Juz nie wiem co to oznacza.. Nie ma jasnej diagnozy.nie znam rokowań.nie wiem na czym to polega co sie moze dziać... Nie wiem juz nic... Mam nadzieje ze mi ktos coś powie.. Narazie slysze ze musza cos skonsultować. Ze jak cos beda wiedzieć to mi powiedzą i wogole.. Ehhhh...
A kolejna sprawa ze jutro mam adwokata.. Chce zadosci za to co sie stalo.
Ze 6miesięcy jestemy w szpitalu:(((((
 
@Jetkaa no nareszcie! Coś w końcu wiadomo! Wiesz, że macie dużo szczęścia w tym nieszczęściu, bo tego typu zaburzenia wykrywane są często bardzo późno u kilku, kilkunastoletnich dzieci.

Czekamy zatem z Tobą na dalsze decyzje, trzeba bardzo skrupulatnie dobrać leczenie, rokowania są całkiem ok. Jestem dobrej myśli! Może jednak Święta spędzicie w domu?
 
Hej
@Agunia93 coś może w tym jest że majowkowe dzieciaczki to leniuszki moja starsza jest z kwietnia i jakoś szybciej się rozwijała hehe, a te krostki to też myślę że od śliny moja nie ma ale nie raz u innych dzieci widziałam.
@aniolek678 pomidory są już w słoikach po 6miesiącu jeśli małemu nic nie będzie to śmiało podawaj. Kaszke dawalam dwa razy z łyżeczki smakowała jej ale ja zabardzo nie chce jej dawać.
Co do zabawek to interesuje się wszystkim ale tak wogole to leży na macie i w koło ma różne zabawki poukładane i najczesciej wybiera szeleszczace dzwoniące itp.
U nas w ciągu dnia już jakiś rytm się utworzył od wstania rano ma ok 1,5-2h aktywnosci po czym śpi 1-1,5h na spacerach podobnie spi. Na noc idzie spać ok 20 i najwczesniej budzi sie 4-5.
Na mikolaja jeszcze myślę bardzo podoba mi się pchacz z funkcją siedzenia ze stoliczkiem do zabawy albo widzialam fajne interaktywne zabawki ogólnie wybór duży hehe.

@Jetkaa no wkoncu coś zaczyna sie wyjaśniać dla lekarzy to jest napewno trudny przypadek a chcą dla maluszka dobrze więc muszą sie konsultowac i wszystko dobrze przemyśleć. Trzymam kciuki żeby jednak święta były spokojne i w domu wszyscy razem.
 
reklama
Mój syn nie raczkuje, ale klęka na kolanach i podpiera się wysoko na dłoniach.
Buja się w przód i w tył :-) :)
Przesuwa się do tyłu, ale typowo nie raczkuje.

Jutro kończymy 7 miesięcy :)
Niestety nie siedzimy jeszcze.
 
Do góry