reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny jestem zrozpaczona moja mała w nocy śpi ślicznie bo na przykład dzisiaj od 22 do 5:45 potem co dwie trzy godziny do 10-11 tej ale potem nie śpi prawie w cale, drzemki robi 15-20 min głównie przy cycu. Nic nie mogę zrobić wszystko w pośpiechu. Ech...
Ja mam to samo :) musze mala wiazac do siebie w chuste i jakos obiad zrobic. Dodatkowo pralka mi sie zepsula i wszystko musze prac recznie. Wstaje o 6 jak niunia jeszcze spi zeby zdarzyc wyprac i powiesic na sloncu
 
reklama
Dziewczyny jestem zrozpaczona moja mała w nocy śpi ślicznie bo na przykład dzisiaj od 22 do 5:45 potem co dwie trzy godziny do 10-11 tej ale potem nie śpi prawie w cale, drzemki robi 15-20 min głównie przy cycu. Nic nie mogę zrobić wszystko w pośpiechu. Ech...
Moja śpi od 20 do 5.30 a w dzień dwie drzemki i też nie mogę nic zrobic
 
Czesc dziewczyny ja na szybko ze szpitala. A wiec w 1tydzień wrzesnia mamy wyjsx do domku. Oskarek doszedl do siebie po operacji. Badania sa ujemne. Wiec nie ma sepsy itp. Badania z kupki i moczu tez sa ok. Gardło ma czerwone wiex podejrzewaja ze to od gardelka. Moze jakas 3dniowka . albo cos z gardlem od klimatyzacji bo tu wieje jak nie wiem co zimnym.. I ciężko o wylaczenie tego..takze ulga jest niesamowita...ufff! Od 10tej dp 14tej staramy sie wychodzic na spacer gdy go odpinaja od kroplowko żeby nie siedzieć w tym zimnym szpitalu...:\ bo lepsze słońce niz to;*
Pozdrawiamy:)
 
Czesc dziewczyny ja na szybko ze szpitala. A wiec w 1tydzień wrzesnia mamy wyjsx do domku. Oskarek doszedl do siebie po operacji. Badania sa ujemne. Wiec nie ma sepsy itp. Badania z kupki i moczu tez sa ok. Gardło ma czerwone wiex podejrzewaja ze to od gardelka. Moze jakas 3dniowka . albo cos z gardlem od klimatyzacji bo tu wieje jak nie wiem co zimnym.. I ciężko o wylaczenie tego..takze ulga jest niesamowita...ufff! Od 10tej dp 14tej staramy sie wychodzic na spacer gdy go odpinaja od kroplowko żeby nie siedzieć w tym zimnym szpitalu...:\ bo lepsze słońce niz to;*
Pozdrawiamy:)
Super, oby już teraz było tylko lepiej buziaki dla oskarka
 
Czesc dziewczyny ja na szybko ze szpitala. A wiec w 1tydzień wrzesnia mamy wyjsx do domku. Oskarek doszedl do siebie po operacji. Badania sa ujemne. Wiec nie ma sepsy itp. Badania z kupki i moczu tez sa ok. Gardło ma czerwone wiex podejrzewaja ze to od gardelka. Moze jakas 3dniowka . albo cos z gardlem od klimatyzacji bo tu wieje jak nie wiem co zimnym.. I ciężko o wylaczenie tego..takze ulga jest niesamowita...ufff! Od 10tej dp 14tej staramy sie wychodzic na spacer gdy go odpinaja od kroplowko żeby nie siedzieć w tym zimnym szpitalu...:\ bo lepsze słońce niz to;*
Pozdrawiamy:)

Ufff kamien z serca!
 
Dziewczyny jestem zrozpaczona moja mała w nocy śpi ślicznie bo na przykład dzisiaj od 22 do 5:45 potem co dwie trzy godziny do 10-11 tej ale potem nie śpi prawie w cale, drzemki robi 15-20 min głównie przy cycu. Nic nie mogę zrobić wszystko w pośpiechu. Ech...

Uważam że nie masz na co narzekać. Może marne pocieszenie ale są ludzie co mają gorzej..... niestety tych drzemek będzie coraz mniej. Ale będzie łatwiej jak dzieci zaczyna się interesować zabawkami.

Jetkaaaa- super wieści. Kamień z serca. Cały dzień czekałam na tą informacją ;)
 
Jetkaa to dobre wieści ,trzymam kciuki żeby malutki szybko wracał do zdrowia. Jesteś super babka i pamiętaj masz prawo mieć gorsze dni , masz prawo sobie popłakać masz prawo mieć żal. Bo chyba każdy kochający rodzic tak reaguje patrząc na cierpienie swojego dziecka .Takie wyrzucenie z siebie żalu i złych emocjii dziala na psychikę oczyszczająco i dodaje siły aby walczyć , aby zrobić wszystko żeby poprawić komfort życia chorego dziecka .Chciałam Ci dodać troszkę otuchy jak mi się udało to fajnie, a jak nie to przepraszam.Oskarek to silny mały wojownik który czuje waszą miłość i bliskość. To z koleji daje mu siły do walki .
 
reklama
@Jetkaa, najpierw się popłakałam czytając wcześniejsze posty, no i czytając ostatni znów się popłakalam ale tym razem ze szczęścia! Trzymajcie się wszyscy tak dzielnie jak mały wojownik Oskarek!

Przepraszam że tak krótko ale wifo tu na wakacjach jest beznadziejne i więcej jie mam internetu niż mam :(
 
Do góry