reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Jetkaa, jeszcze troszkę i będziecie już wszyscy razem w domku [emoji8]

Co do drzemek 15-20min tu u mnie trwają już od miesiąca. W nocy za to nie ma szans na tak długie spanie jak piszecie ! Zasypia 20/ 20:30 pózniej wstaje o 2 max 3 pózniej 6 a potem juz co 2h pije i od 8 drzemki są po 15 min tylko na spacerze pośpi dłużej [emoji6]
 
reklama
Jetkaa super wieści oby już tylko było lepiej.

Myślałam, że tylko mi się taki egzemplarz trafił. Dzisiaj pozbyłam się ciuchów ciążowych. Przyjechała dziewczyna po przymierzała i wszystko zabrała. Ciuszki już pierwsze też oddane. Już nie planujemy trzeciego dziecka także robię porządki.
 
Czesc dziewczyny ja na szybko ze szpitala. A wiec w 1tydzień wrzesnia mamy wyjsx do domku. Oskarek doszedl do siebie po operacji. Badania sa ujemne. Wiec nie ma sepsy itp. Badania z kupki i moczu tez sa ok. Gardło ma czerwone wiex podejrzewaja ze to od gardelka. Moze jakas 3dniowka . albo cos z gardlem od klimatyzacji bo tu wieje jak nie wiem co zimnym.. I ciężko o wylaczenie tego..takze ulga jest niesamowita...ufff! Od 10tej dp 14tej staramy sie wychodzic na spacer gdy go odpinaja od kroplowko żeby nie siedzieć w tym zimnym szpitalu...:\ bo lepsze słońce niz to;*
Pozdrawiamy:)
Super wieści ...Jesteście tacy dzielni obydwoje
 
Hej
@Jetkaa jak przeczytałam wcześniejszego posta to łzy mi poleciały tyle się nacierpicie, pamiętam jak 3lata temu moją corcie brali na operacje a ja stałam przed blokiem operacyjnym i wylam a blok operacyjny przy glownym wejsciu do szpitala i ludzie chodzili i patrzyli jakby niewiadomo co sie stalo. Teraz doczytałam dalej i widzę że wkoncu dobre wieści, trzymam kciuki żeby infekcja szybko minęła i z poczatkiem wrzesnia wkoncu wrócili do domu.
@Paula1207 też się wycierpicie z malutka, mam nadzieje że leczenie wkoncu przyniesie efekty.
@Brzuszkowa ojej u was też gips, mam nadzieje że pomoże i malutka dużo nie będzie musiała się męczyć.
@nknatalia dużo zdrowia dla taty.
@sredec1982 moja ma normalną główkę ale powiem szczerze odkąd zobaczyłam reklame tej poduszki to codziennie jej tą główkę oglądam czy gdzieś sie nie wykrzywia.

U nas ze spaniem w dzień też nie jest cudownie spi najczęściej do 40min chyba że na spacerze to trochę dłużej ale powoli się przyzwyczajam do takiego trybu dnia za to noce mam super zasypia ok. 21-22 i budzi sie między 5-7 i idzie spac jeszcze na 2/3h. Wczoraj marudzila na wieczór i na 23 jeszcze jadla a jak usunęła to wstała dopiero przed 8 to już szok przeżyłam.
My dziś bylismy u ortopedy wszystko jest ok i następna wizyta jak malutka zacznie chodzić.
 
Hej dziewczyny .my całe wakacje poza domem. Dopiero dziś wróciliśmy juz tak na stale:)bo zaraz rozpoczecie roku szkolego. SynUs juz do czwartej klasy:) moja malutka tez przesypia nocki od 21 do 5. Je i śpi do 9. Ogólnie tak do południa podsypia po 20 min. A potem już do wieczora nie za bardzo :)
Jetkaa super wiadomosci , ponieważ jestem osobą bardzo religijna modliłam się za Was bardzo :)
Pozdrawiam serdecznie i dobranoc :happy:
 
Jetkaa, fantastyczne wiadomosci,oby pd teraz juz same dobre :). ucaluj Oskarka.
Wiecie, u nas ze spaniem to w druga strone, az sie zaniepokoilam. nie pamietam jak to bylo z corka, ale Igor zasypia miedzy 20-21, spi do ok.5, zje, chwile pokweka i dospi do 8. po 9 zje i spi do ok.12. pobawi sie z 20 min, je i chce spac wiec albo idziemy na spacer i spi albo (jak goraco) to spi w domu do 16. znowu zje i spi do 19, wtedy kapiel, butla i do 5 spi. Malo ma tej aktywnosci jak porownuje z Waszymi dzieciaczkami.....sa takie dzieci tu?
jak nie spi to jest pogodny,wesoly,gaworzy,piszczy i smieje sie. ssa raczki tak glosno,ze z drugiego pokoju slychac, bawi sie zabawkami na bujaczku...tylko spi duzo :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny ja na szybko ze szpitala. A wiec w 1tydzień wrzesnia mamy wyjsx do domku. Oskarek doszedl do siebie po operacji. Badania sa ujemne. Wiec nie ma sepsy itp. Badania z kupki i moczu tez sa ok. Gardło ma czerwone wiex podejrzewaja ze to od gardelka. Moze jakas 3dniowka . albo cos z gardlem od klimatyzacji bo tu wieje jak nie wiem co zimnym.. I ciężko o wylaczenie tego..takze ulga jest niesamowita...ufff! Od 10tej dp 14tej staramy sie wychodzic na spacer gdy go odpinaja od kroplowko żeby nie siedzieć w tym zimnym szpitalu...:\ bo lepsze słońce niz to;*
Pozdrawiamy:)
No i to są super wieści, teraz bedzie tylko lepiej, musi byc. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki[emoji846]
 
A co do spania to naprawdę, nie macie co narzekac. Moj co prawda w dzien spi sporo ale za to noce to meczarnia. Budzi sie po 2-3 razy i zje i chce sie bawic a oprocz tego spi nie spokojnie. Więc ja tylko nasluchuje...
 
Jetkaa, fantastyczne wiadomosci,oby pd teraz juz same dobre :). ucaluj Oskarka.
Wiecie, u nas ze spaniem to w druga strone, az sie zaniepokoilam. nie pamietam jak to bylo z corka, ale Igor zasypia miedzy 20-21, spi do ok.5, zje, chwile pokweka i dospi do 8. po 9 zje i spi do ok.12. pobawi sie z 20 min, je i chce spac wiec albo idziemy na spacer i spi albo (jak goraco) to spi w domu do 16. znowu zje i spi do 19, wtedy kapiel, butla i do 5 spi. Malo ma tej aktywnosci jak porownuje z Waszymi dzieciaczkami.....sa takie dzieci tu?
jak nie spi to jest pogodny,wesoly,gaworzy,piszczy i smieje sie. ssa raczki tak glosno,ze z drugiego pokoju slychac, bawi sie zabawkami na bujaczku...tylko spi duzo :)
Moja ma tak samo aż się niepokoiłam że za dużo śpi, ale siostra mówi że tak nie które mają, ale później już śpią coraz mniej. Więc chyba @askastar nie mamy co narzekać [emoji12]Laura też idzie spać koło 22,karmienie o 5,6 h i później śpi do 9tej h. Później idzie koło południa i w czasie dnia robi kilka drzemek nieraz ostatnia o 18.00, 19.00 później kąpiel, pogaduchy i spać. A tak w dzień to jest bardzo grzecznym dzieckiem, pogodna, ciekawa świata. Śmieją się, że mam anioła a nie dziecko, bo od urodzenia nie była ojęczana, tyle co te problemy z kupkami i bączkami [emoji4] buziaki dziewczyny :) :*
 
reklama
Agunia93 u mnie wszyscy też mówą ze to anioł nie dziecko :tak::-D jest bardzo pogodna. Nie płacze prawie wcale. Tylko jak głodna albo kupka i dalej spokój ;) dziś kończy 3 miesiące:)
W piątek wybieramy się na wesele i pierwszy raz zostawię malutką. Trochę się martwię ale wesele jest 15 min drogi od domu wiec jak coś to chwila moment i jesteśmy :)miłego dnia dziewczyny:) ja pije właśnie kawkę i obserwuje moje słoneczko jak smacznie spi :)
 
Do góry