reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ratinka najpierw tylko odrobinka na język na drugi dzień jak ok to malenka łyżeczka później taka ilość jak łyżeczka do herbaty ... Stopniowo to robiłam

A chusta kolkowa to inna chusta niż chusta ? [emoji13]

No teraz torcik widzę !!! Zjadłabym !!! [emoji16] Ja będę popełniać tort na mamy 50tke w przyszłą sobotę [emoji33]
Kółkowa jest zakończona kółkami z jednej strony dzięki czemu łatwo się ją wiąże podobno dobra dla początkujących, też miałam ją kupić ale w końcu się nie zdecydowałam chociaż żałuję koleżanka sobie chwali.
 
reklama
Hmm [emoji848] no i wina słownika ... Kolkowa a kółkowa ... Różnica niewielka a ja gapa nie zrozumiałam [emoji23] o kółkowej słyszałam że łatwiejsza do ogarnięcia ale ja z racji gabarytów (moich) nieźle sobie z elastyczną radzę [emoji106]
 
Ostatnia edycja:
Za stowke mozna fajna uzywana kupic. Myslalam o firmie Little frog hmmm... I czy faktycznie jest prosta w stosowaniu. Chyba jednak sie skusze :) Jak przetestuje to powiem wam jak wrazenia xD jak nie zadziala zawsze mozna sprzedac :)
 
Hej :) ma ktos z was chuste kolkowa i ja uzywa? Zastanawiam sie nad kupnem bo mi juz rece chca odpasc xD
Sama nie mam, ale jeszcze przed porodem się zastanawiałam nad zakupem. Odeszlam do tego bojąc się, że wydam kasę a nie będę jej używać z powodu upałów. Nie muszę małej póki co często nosić, więc nie jest jeszcE konieczna. Ale jakby się to miało zmienić, to pewnie kupię taką z kolkiem, bo jest łatwiej ją założyć.
 
Ja bałam się ,żę nie nauczę się poprawie wiązać chusty i kupiłam takie połączenie nosidełka z chustą z chicco . Nie jest to typowe ,,wisiadło " Materiał jest elastyczny i trochę gorąco w te upały ale na jesień bedzie ok. Mieszkam na 4piętrze więc znoszenie i wnoszenie synka na spacer to masakra - do tego noszenie w domu. własnie skończył 3mc i wazy już 7kg ....
 
Ja bałam się ,żę nie nauczę się poprawie wiązać chusty i kupiłam takie połączenie nosidełka z chustą z chicco . Nie jest to typowe ,,wisiadło " Materiał jest elastyczny i trochę gorąco w te upały ale na jesień bedzie ok. Mieszkam na 4piętrze więc znoszenie i wnoszenie synka na spacer to masakra - do tego noszenie w domu. własnie skończył 3mc i wazy już 7kg ....
Podasz nazwę tego co kupiłaś? Jest to odpowiednie już dla naszych dzieci jeśli chodzi o kręgosłupy? Mój 8 kg i już nie wyrabiam z noszeniem go na rękach A bardzo się domaga i myślałam czy takie nosidlo w czymś pomoże i czy mu nic nie uszkodze.
Teraz na screenach torcik widzę;)) pewnie smaczny jak diabli!;)
 
Hej Dziewczyny!! kiedy planujecie rozszerzać dietę waszych dzieci? i jak to wygląda? ostatnio sobie tak o tym myslalam i chciałam się poradzić. I czy jak dziecko skonczy 3 miesiące to można już jesć wszystko? tęsknię za czekoladą....
 
Hej Dziewczyny!! kiedy planujecie rozszerzać dietę waszych dzieci? i jak to wygląda? ostatnio sobie tak o tym myslalam i chciałam się poradzić. I czy jak dziecko skonczy 3 miesiące to można już jesć wszystko? tęsknię za czekoladą....
Ja caly czas jem wszystko.mysle że możesz spokojnie powoli wprowadzać nowości. Ja planuje po 6 miesiącach zacząć rozszerzać Ale czy tak będzie życie pokaże. Czy dam radę na samej piersi, czy dziecko wytrzyma bo już widzę jak ma ochotę coś zjeść naszego,tak mlaska słodko że aż mi go szkoda.
 
reklama
Ja już od jakiegoś miesiąca jem wszystko. Dziś nawet na kapustę w surowce się skusiłam. Zobaczymy jak będzie.

A dietę dziewczynom rozszerzalam po skończeniu 4 miesięcy, teraz też pewnie będzie podobnie.
 
Do góry