reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Paula1207, byle jak najkrócej z tym gipsem! Teraz się pomęczy, a potem będzie niała piękne nogi :) My z mężem też mamy ustalenie, że na otwartych forach zdjęć nie wstawiamy :)
@MB91 ale z was laseczki! :)

Podoba mi się temat przetworów bo sama chciałabym zacząć robić, mam dojście do pani, która mieszka na wsi i na użytek swój uprawia ogródek. No i nie kosztuje to mało, ale można od niej kupić warzywka :) Jak wrócę z urlopu to zacznę działać :)
 
reklama
Upały są straszne, choć dziś jakby trochę odpuściły, no i fajnie bo dziś jedziemy nad morze. Trochę się stresuję ta podróżą z trzymiesięczniakiem, ale same wakacje są mi bardzo potrzebne.
 
Upały są straszne, choć dziś jakby trochę odpuściły, no i fajnie bo dziś jedziemy nad morze. Trochę się stresuję ta podróżą z trzymiesięczniakiem, ale same wakacje są mi bardzo potrzebne.
Nam też by się sprzydal urlop - odskocznia w innym miejscu. Mąż już skończył dwutygodniowy urlop i od poniedziałku wraca do pracy, ale cały czas remontuje strych, tylko co w poniedziałek byliśmy na weselu. Może w następnym roku może uda nam się gdzieś wyskoczyć, choćby na przedłużony weekend...
U nas w nocy padał deszcz i od razu zrobiło się chłodniej. Póki co mamy 16 stopni.
Wam życzę szerokiej drogi i miłego odpoczynku :)
 
A jakiczas minął od jednego badania bioderek do drugiego drugiegoi? Może spróbuj podejść gdzieś indziej na kontrolę, bo skoro pieluchujesz a nie ma poprawy, to może jakieś inne kroki trzeba powziąć. U nas przez 2,5 tygodnia się tak pogorszyły bioderka, że teraz mamy gips. A im szybciej się wyleczy tym lepiej, bo za chwilkę maleństwo będzie chciało siadać, a niewyleczone bioderka nie pozwolą. Nie zrozum mnie źle, po prostu jestem w temacie na bieżąco i chciałabym Ci dobrze doradzić. Tak na marginesie nasza fizjo i ortopeda stwierdzili, że szerokie pieluchowanie nie daje żadnych efektów, to pic na wodę. Działa dopiero poduszka frejki.
U starszej miałam frejki, bo miała gorsze te bioderka od Karolinki, ale były one zlecone przez lekarza. Mam je jeszcze, ale boję się jej je zakładać. Nie chcę czegoś pogorszyc...
 
U nas kupy co 2-3 dni na kp. Ostatnio młody jest nerwowy i często płacze że zmęczenia a zasnąć nie może.dziś spokojniej jak na razie.moze upały.. zaczął wytrzymywac na brzuszku leżeć. Oczywiście czasem tak walnie o dywan że jest mega ryk!:( czy mam.sie martwić? Chyba będę mu ppdkladac pod głowę jakaś podusie, zawsze była A dziś w praniu więc był tylko dywan :((
Ja będę chyba na sloiczkach, nie mam znajomych co mają ogródek,sami mamy Ale wszystko szlag trafi;) w tym roku to.3 drzewa coś zjadło na wiosnę,brak wszystkich liści. A że byłam w ciąży to nawet nie zajmowałam się. Tak więc miejmy nadzieję że słoiki są ok. Mój jak widzi że my jemy zaczyna mlaskac i cieknie mu slinka;) biedak A jeszcze 2,5 miesiąca na samym mleku ;)
Zazdroszczę wyjazdu na wczasy:) Ja nie byłam od lat, a teraz z małym to.mam stres na 20.min jechać autem bo.czesto w drodze płacz.
 
Tak, malutka ma już zdrowe bioderka.

Co do chustowania ja jestem gdzieś po środku ... Znam dziewczyny co życia sobie nie wyobrażają bez chusty, znam takie co swoje chusty odsprzedaży po paru użyciach bo maluszkowi nie pasowało bycie w chuście, a ja mam elastyczna chustę po synku i zakładam sporadycznie jak mi wygodniej nie brać gondolki dla małej tylko spacerówkę dla starszego [emoji12]
 
U nas troche chlodniej to i maluch od razu inny. Wiecej spi, weselszy i tak nie placze. Dzisiaj idziemy na wesele z Olusiem. Troche sie boje co to bedzie. Cos czuje ze ja sie bede dluzej na to wesele szykowac niz tam bedziemy :-p
 
reklama
ciemna jestem jak tabaka w rogu i nie umię dodawać zdjęć :frown: stworzyłam album tam dodałam zdjęcia ale ich nie widać nie wiem czemu Jak jestem zalogowana to je widzę ale chyba tylko ja
 
Do góry